Menu

No Stress krople dla Kota Antystresowe Spot On 3 pipety

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

Beaphar No Stress dla kotów

Beaphar No Stress Spot On dla kotów, wydajnie i w naturalny sposób, pomaga wyciszyć się kotom i ogranicza problemy behawioralne u kotów wszelkich ras i w każdym wieku.

Zawarty w kroplach ekstrakt walerianowy po jednorazowej aplikacji będzie działać wyciszająco do 1 tygodnia. Beaphar No Stress Spot On dla kotów jest cennym wsparciem w przypadkach takich jak: nawyk drapania i niszczenia mebli, znaczenie terenu moczem w mieszkaniu, uciążliwe miauczenie i nieuzasadniona napastliwość i agresja. Pomoże także Twojemu kotu zapanować nad lękiem w skomplikowanych sytuacjach np.: w trakcie wizyty u lekarza bądź w kocim hotelu, w czasie burzy albo pokazu fajerwerków oraz w trakcie podróży samochodem czy przy przeprowadzce.stosowanie:W celu osiągnięcia najlepszego efektu, aplikować 1 pipetę raz w tygodniu, na skórę pomiędzy uszami. Ekstrakt walerianowy zostaje aktywowany w ciągu 1 godziny od aplikacji kropli. W sytuacji silnego zmoczenia kota (deszcz, kąpiel) zalecamy powtórzyć aplikację, w przeciwnym razie należy liczyć się z osłabionym wynikiem działania.Jeśli używasz produktów w kroplach przeciwko pchłom, które są głównie aplikowane między łopatkami, zauważ, iż No Stress Spot On powinien być aplikowany w innym miejscu, czyli dokładnie pomiędzy uszami.EAN: 8711231105489

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.