Menu

Super Benek Compact (błękitny) 25L

Cechy produktu

  • Producent Benek 

Opis

Żwirki higieniczne dla kotów Super Benek Compact to wyroby charakteryzujące się regularnymi, grubymi ziarnami o rozmiarach 0,5-2 mm, co zapewnia najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwirka. wydajnie pochłaniają płyny i przykre zapachy, gwarantując dobrą ochronę antybakteryjną.

Zbrylają się, stwarzając regularne, zwarte bryłki. Wyjątkowo absorpcyjne, bezpyłowe granulaty, nieprzywierające do dna kuwety. Benek Super Compact żwirek dla kota w skrócie: drobna ziarnistość 0,5-2 mm artykuł w 100% bio-naturalny Naturalny zapach głębi ziemi sprawia, iż jest niezwykle uznany poprzez kocury Wysoka efektywność Super absorpcyjny Pochłania płyny i nieprzyjemne zapachy eliminuje grzyby i bakterie polecany szczególnie dla męskich osobników Żwirek higieniczny o regularnych ziarenkach wielkości 0,5-2mm przeznaczony dla zwierząt domowych jest wytwarzany z glinki bentonitowej.

Najwydajniejszy ze wszelkich przystępnych żwirków mineralnych, zbryla się, jednocześnie pęczniejąc, co powiększa istotnie produktywność wchłaniania. produktywnie pochłania płyny i przykre aromaty. Niezwykle absorpcyjny, bezpyłowy granulat zbryla się wytwarzając płaskie eliptyczne bryłki.

Dzięki tej atrybuty nawet przy zawartości żwirku w kuwecie poniżej 4 cm zużyty żwirek nie przykleja się do jej dna. Sposób stosowania żwirków bentonitowych: Do kociej kuwety należy nasypać warstwę 3-5 cm na całą powierzchnię kuwety, a w sytuacji innych zwierząt usypać słuszny kopczyk w klatce.

Należy wymieniać (likwidować) wyłącznie zużytą (zbryloną) część żwirku, ewentualnie uzupełnić braki. Po gruntownym czyszczeniu kuwety wysypany uprzednio niezbrylony żwirek należy wsypać ponownie do kuwety. Teraz nabywając 25 l żwirku dla kota Benek Super Compact za wycieraczkę w łapki przed kuwetę zapłacisz wyłącznie 3 zł!

Wycieraczka przed kuwetę, Łapki Czy po skorzystaniu z kuwety na łapkach Twojego kota jest żwirek, który roznosi się potem po całym mieszkaniu? Prawie wszyscy właściciele kotów znają ten problem! Ta antypoślizgowa wycieraczka skutecznie czyści łapki po wyjściu z kuwety i zapobiega roznoszeniu się żwirku po mieszkaniu.

Powierzchnia wycieraczki Łapki składa się z wielu pętelek z tworzywa sztucznego. Wyłapują one żwirek z łapek Twojego kota. Tworzywo, z którego pozostał wykonany dywanik jest nad wyraz miękkie i przyjemne, dlategorewelacyjnie nadaje się dla wrażliwych kotów.

Ładne nadruki w zarysie łapek wskazują kotu drogę poprzez matę. Żeby wyczyścić wycieraczkę starczy odkurzyć ją odkurzaczem albo po prostu strząsnąć. Przyczepiony do niej żwirek odpada bez problemu. Mata pozostał wytwarzana z gumy i szerokie zabrudzenia można eliminować na mokro.

praktyczna i funkcjonalna – to koniec kociego żwirku na Twojej podłodze! Wycieraczka przed kuwetę, Łapki, w skrócie: Kolor: beżowy wymiary: dł. X szer. X wys.: 40 x 30 x 0,5 cm Ze nienaturalnych włókien Miękka i przyjemna powierzchnia słuszna dla wrażliwych kotów wydajne zatrzymywanie brudu przeciwpoślizgowa wystarczy odkurzyć lub strząsnąć Higieniczna Uwaga!

Oferta jest aktualna jedynie pod numerem 663516.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.