Menu

Super Benek Naturalny (żółty) 25L

Cechy produktu
  • Producent Benek 
Opis

Żwirki higieniczne dla kotów Benek Super to wyroby cechujące się regularnymi, grubymi ziarnami o wymiarach 2-5 mm, co zagwarantuje najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwirków. efektywnie pochłaniają płyny i przykre aromaty gwarantując korzystną ochronę antybakteryjną.

Zbrylają się, stwarzając regularne, zwarte bryłki. Niezwykle chłonne, bezpyłowe granulaty, nieprzywierające do dna kuwety. Kup dzisiaj 25 l żwirku dla kota Benek, a wędkę dla kota z kolorowymi piórkami otrzymasz gratis!

Wędka dla kota z barwnymi piórkami uznana poprzez wszystkie koty zabawka: po prostu, pomachaj nią przed kotem, a on zaraz rzuci się na nią. Twoje ręce są chronione przed zadrapaniami dzięki długiej plastikowej wędce.

jednocześnie możesz się bawić z Twoim kotkiem ile tylko chcesz! Pamiętaj: koty niezwykle z ochotą polują… a najlepiej bawiąc się z Tobą. Wędka dla kota z barwnymi piórkami w skrócie: Z prawdziwymi piórkami i szeleszczącą folią Giętka wędka z tworzywa nienaturalnego wymiary: Długość kompletna: ok.

55 cm Wędka: ok. 45 cm Pęk piórek: ok. 10 cm Wskazówka: podczas zabawy kota z jakąkolwiek zabawką powinno się go monitorować. Prosimy regularnie sprawdzać, czy nie powstały jakieś uszkodzenia zabawki. Prosimy wymienić ją na nową, gdy zostanie ona uszkodzona albo gdy jakieś jej części zostaną zgubione.

W innym wypadku może dojść do zranienia zwierzęcia, albo połknięcia przez nie jakiś części zabawki. Więcej informacji o produktah odnajdziesz: Benek Super Compact Benek Super Lawenda Benek Super Naturalny Wędka dla kota z barwnymi piórkami Uwaga!

Oferta jest ważna wyłącznie pod numerem 681395.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.