Menu

Super Pinio żwirek drewniany 10L

Cechy produktu

  • Producent Super Pinio 

Opis

SUPER BENEK PINIO 10L

Żwirki higieniczne Super Pinio Pellets to niezbrylające podłoża dla zwierząt domowych wytwarzane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych. Są to produkty powstałe z mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych bez dodatków chemicznych. Mają niezwykle wysoką wchłanialność oraz genialnie wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków cechujących się długością 6-12 mm oraz średnicą 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt oraz w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je łatwo usuwać drogą sanitarną.

Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby gwarantują komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji. Wyrób ma naturalne aromaty drewna sosnowego albo świerkowego, które tworzą wokół kuwety przyjemny odświeżający zapach.

Granulat poprzez swoje cechy wytwarza naturalne i przyjazne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i komfortowy sposób utrzymać czystość i higienę w jego otoczeniu. Asygnowany jest wszystkim zwierzętom realizującym swoje potrzeby fizjologiczne w warunkach domowych w tym min. Kotom, królikom, gryzoniom, ptakom i gadom.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.