Menu

Beaphar szczoteczka do zębów dla psa i kota

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

Dwugłowicowa szczoteczka dla psa lub kota.

Beaphar Szczoteczka do zębów, w połączeniu z Pastą do zębów to produkty oferujące adekwatną ochronę zębów psa. Wcześnie tworząca się płytka nazębna musi być usuwana aby zapobiec brzydkiemu zapachowi i próchnicy zębów. Dwugłowicowa Szczoteczka Beaphar może być użytkowana przez wszystkie psy . Ej higieny jamy ustnej, polecamy Pastę Beaphar do zębów dla psa i kota.

używanie szczoteczki:
Szczoteczka powinna być lekko zwilżona wodą przed aplikacją Pasty do Zębów Beaphar. Delikatnie umyj wszystkie zęby psa. Higiena jamy ustnej może być traktowana jako część pielęgnacji i powinna być przeprowadzana codziennie do uzyskania właściwych efektów. Należy cierpliwie rozwijać nawyk regularnego szczotkowania. Higiena jamy ustnej może być traktowana jako część pielęgnacji i powinna być przeprowadzana codziennie do uzyskania właściwych efektów.

Zaleca się wymienić szczoteczkę co najmniej co trzy miesiące albo częściej, jeśli Szczoteczka do zębów jest solidnie zużyta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.