Menu

Beaphar szczoteczka do zębów naparstkowa

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

Beaphar szczoteczka naparstkowa

dużo problemów zdrowotnych może być spowodowanych brakiem higieny jamy ustnej. Codzienne mycie zębów eliminuje resztki jedzenia i redukuje bakterie. Dzięki Naparstkowej Szczoteczce wczesne formowanie się płytki nazębnej jest usuwane, zapobiegając tym samym nieprzyjemnemu zapachowi i próchnicy zębów.
stosowanie Szczoteczki naparstkowej Beaphar: szczoteczka dostosowuje się do wielkości palca, stając się komfortową w dotarciu do wszelkich trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Upewnij się, że Twój pies jest spokojny przed rozpoczęciem pielęgnacji. Szczoteczka naparstkowa powinna być lekko zwilżona wodą przed aplikacją Pasty do Zębów Beaphar. Delikatnie umyj wszystkie zęby psa. Higiena jamy ustnej może być traktowana jako część pielęgnacji i powinna być przeprowadzana codziennie do uzyskania właściwych efektów.

Opakowanie: 2 szt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.