Menu

Filcak z ząbkowanymi ostrzami do rozcinania kołtunów rozmiar S/M

Cechy produktu
  • Producent BAMBOO GROOM 
Opis

Filcak z ząbkowanymi ostrzami do rozcinania kołtunów Nasz filcak idealnie pasuje do sierści długiej i średniej długości. Pomaga likwidować kołtuny bez nieprzyjemnego wyrywania sierści. Regularne użytkowanie filcaka sprawi, iż sierść będzie się mniej plątać i pomoże zredukować ilość wypadającego podszerstka.

Filcak jest stworzony z bambusa i ma praktyczny, antypoślizgowy uchwyt. Dostępny jest w dwóch rozmiarach. Wymiar znikomy/średni – 10 ostrzy o długości 3,5 cm, szerokość filcaka: 4 cm Waga: 77,8 g wymiar pokaźny – 10 ostrzy o długości 4 cm, szerokość filcaka: 5 cm Waga: 90,3 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a choćby do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe.

Każdy produkt Bamboo Groom jest produkowany ręcznie, co daje gwarancję trwałości poprzez dużo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są usztywnione uzupełniającą powłoką materiału, która powoduje, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki poręcznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się równocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.