Menu

FURMINATOR FURflex Zestaw dla Psów Rozmiar S - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent FURminator 
  • Rodzaj furminatory 

Opis

pakiet główka z ostrzem wraz z rączkąPrzeznaczona do wyczesywania podszerstka psów ras niewiele znaczących, których masa ciała nie przekracza 9 kg.optymalna do każdego typu i długości włosów. Ostrze Comfort Edge stworzone jest ze stali nierdzewnej i dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała zwierzęcia.

W bezpieczny sposób wyczesuje podszerstek, martwy włos. Ostrze nie wymaga ostrzenia, ani wymiany. Główka posiada przycisk FURjector, który pozwala prosto pousuwać sierść z narzędzia. Główka jest trafna do rączki z zestawu FURflex - fachowego, originalnego narzędzia.Rączka jest użyteczna, wygodna i uniwersalna.

Zabieg wykonywać raz w tygodniu. Po skończeniu nagrodzić zwierzę. Delikatnie, docierając aż do skóry przeciągać ostrze po sierści. Najlepiej jedną ręką przytrzymywać skórę, a drugą czesać. Wykaz ras psów dla których, NIE jest rekomendowane narzędzie FURminator:Poniższa lista nie obejmuje wszystkich ras psów, u których NIE zaleca się wykorzystywanie narzędzia do usuwania podszerstka FURminator®.Amerykański Spaniel Wodny, Bedlington Terrier, Bichon Frise, Bolończyk, Coton de Tulear, Curly-Coated Retriever, Dandie Dinmont terier, Grzywacz chiński, Glen of Imaal Terrier, Hawańczyk, Irlandzki Spaniel Wodny, Kerry Blue Terrier, Komondor, Lwi piesek (Löwchen), Maltańczyk, Pudel, Portugalski pies dowodny, Puli, Soft Coated Wheaten Terrier

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.