Menu

FURMINATOR Undercoat deShedding dla psów długowłosych - Small - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent FURMINATOR 
  • Rodzaj furminatory 

Opis

Nowa linia Furminator Undercoat deShedding dodatkowe, świeże funkcje, które zwiększają poręczność , a także optymalizują produktywność. Wszystkie funkcje, które się sprawdziły w poprzednich wersjach zostały zachowane - przycisk FURejector, użyteczny uchwyt i krawędź ze stali rdzoodpornej.

Do nowych funkcji należą:Skin Guard - umożliwia delikatne przesuwanie narzędzia po skórze zwierzęcia i uniemożliwianie wbijaniu się w nią krawędziamizakrzywione ostrze, które pozwala na dopasowanie się narzędzia do naturalnego kształtu ciałaosłona krawędzi chroniąca ostrze w trakcie przechowywaniałatwe blokowanie - wystarczy wcisnąć i przesunąć w dół przycisk FURejector w kierunku uchwytunowoczesne i wysokiej jakości kartonowe opakowanie Narzędzie Undercoat deShedding Small dla psów długowłosych o masie ciała do 9 kg.Zaprojektowane z myślą o sierści dłuższej aniżeli 5 cm.Ostrze wyprodukowane ze stali rdzoodpornej.eliminuje do 99% luźnych włosów z sierści psa.

Uchwyt jest praktyczny i pokryty gumą, dzięki temu nie ślizga się i prawidłowo leży w dłoni. Sierść zebraną w trakcie zabiegu można w nietrudny sposób wyeliminować poprzez przyciśnięcie przycisku FURejector umieszczonego z tyłu głowicy.Stosować nie częściej aniżeli raz w tygodniu.

Przeznaczenie: Pies niepokaźny do 9 kgSierść: powyżej 5 cmPrzeznaczenie: sierść długaRodzaj: zgrzebłoSzerokość ostrza: 4,45 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.