Menu

FURMINATOR Undercoat deShedding dla psów krótkowłosych - Medium - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent FURMINATOR 
  • Rodzaj furminatory 

Opis

Nowa linia Furminator Undercoat deShedding dodatkowe, świeże funkcje, króre rozszerzają użyteczność , a także optymalizują wydajność. Wszystkie funkcje, które się sprawdziły w poprzednich wersjach zostały zachowane - przycisk FURejector, praktyczny uchwyt i krawędź ze stali nierdzewnej.

Do nowych funkcji należą: Skin Guard - zezwala na delikatne przesuwanie narzędzia po skórze zwierzęcia i uniemożliwianie wbijaniu się w nią krawędziamizakrzywione ostrze, które umożliwia dostosowanie się narzędzia do naturalnego kształtu ciałaosłona krawędzi chroniąca ostrze w trakcie przechowywaniałatwe blokowanie - starczy wcisnąć i przesunąć w dół przycisk FURejector kierunku uchwytunowoczesne i wysokiej jakości kartonowe opakowanie Narzędzie medium dla psów krótkowłosych o masie ciała pomiędzy 9 a 23 kg.Zaprojektowane z myślą o sierści nie dłuższej niż 5 cm.Ostrze produkowane ze stali nierdzewnej.likwiduje do 99% luźnych włosów z sierści psa.

Uchwyt jest ergonomiczny i pokryty gumą, dzięki temu nie ślizga się i prawidłowo leży w dłoni. Sierść skategoryzowaną podczas zabiegu można w łatwy sposób zlikwidować przez przyciśnięcie przycisku FURejector umieszczonego z tyłu głowicy.Nie zaleca się częściej stosować FURminatora aniżeli raz w tygodniu.

Sierść <5 cmDługość ostrza: 6,7 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.