Menu

FURMINATOR Undercoat deShedding dla psów krótkowłosych - Small - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent FURMINATOR 
  • Rodzaj furminatory 

Opis

Nowa linia Furminator Undercoat deShedding dopełniające, nowe funkcje, które rozszerzają funkcjonalność oraz optymalizują produktywność. Wszystkie funkcje, które się sprawdziły w poprzednich wersjach zostały zachowane - przycisk FURejector, ergonomiczny uchwyt i krawędź ze stali nierdzewnej.

Do nowych funkcji należą:Skin Guard - zezwala na delikatne przesuwanie narzędzia po skórze zwierzęcia i uniemożliwianie wbijaniu się w nią krawędziamizakrzywione ostrze, które umożliwia dopasowanie się narzędzia do naturalnego kształtu ciałaosłona krawędzi chroniąca ostrze podczas przechowywaniałatwe blokowanie - starczy wcisnąć i przesunąć w dół przycisk FURejector w kierunku uchwytunowoczesne i wysokiej jakości kartonowe opakowanie Narzędzie Undercoat deShedding Small dla psów krótkowłosych o masie ciała do 9 kg.Zaprojektowane z myślą o sierści nie dłuższej aniżeli 5 cm.Ostrze wyprodukowane ze stali rdzoodpornej.likwiduje do 99% luźnych włosów z sierści psa.

Uchwyt jest użyteczny i pokryty gumą, dzięki temu nie ślizga się i prawidłowo leży w rąk. Sierść zgromadzoną podczas zabiegu można w nieskomplikowany sposób zlikwidować przez przyciśnięcie przycisku FURejector umieszczonego z tyłu głowicy.Stosować nie częściej niż raz w tygodniu.

Przeznaczenie: Pies nieduży do 9 kgSierść: do 5 cmPrzeznaczenie: sierść krótkaRodzaj: zgrzebłoSzerokość ostrza: 4,45 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.