Menu

Grzebień do wyczesywania pcheł 77 zaokrąglonych zębów

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj grzebienie 

Opis

Grzebień do wyczesywania pcheł 77 zaokrąglonych zębów Nasz grzebień jest zaprojektowany w taki sposób,podwyższać i rozdzielać sierść w celu łatwiejszego zlokalizowania i usunięcia pcheł, a także ich jaj. Grzebienia można używać do rozprowadzania środków przeciwpchelnych na sierści.

Można go też stosować do staranniejszego czesania wrażliwych miejsc, takich jak oczy, uszy czy nos. Grzebień jest wytwarzany z bambusa i ma ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Dostępny jest w jednym wymiarze.

Jeden wymiar – szerokość: 5 cm, długość: 21 cm Waga: 70 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym. Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku.

Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono szczególnie wytrzymałe. Każdy towar Bamboo Groom jest wykonany ręcznie, co daje gwarancję trwałości poprzez sporo lat.

Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są umocnione dopełniającą warstwą materiału, która powoduje, iż szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się równocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.