Menu

Gumowa szczotka zgrzebło do czesania i masażu

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Gumowa szczotka zgrzebło do czesania i masażu Nasza gumowa szczotka nadaje się do każdego rodzaju sierści i ma mnóstwo zastosowań. Spełni oczekiwania jednocześnie w trakcie pielęgnacji sierści suchej, jak i mokrej. Stosuj ją do usuwania kurzu i martwego włosa, a w trakcie kąpieli do równomiernego rozprowadzania szamponu.

Delikatny masaż pomoże zmniejszyć stres związany ze szczotkowaniem. Szczotka jest wyprodukowana z bambusa, ma użyteczny kształt i uchwyt na dłoń z elastycznej taśmy. Przystępna jest w jednym wymiarze. Jeden wymiar – szerokość: 8 cm, długość: 10 cm Waga: 88 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe.

Każdy produkt Bamboo Groom jest wytwarzany ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez mnóstwo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są usztywnione uzupełniającą warstwą materiału, która powoduje, iż szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.