Menu

Owalna szczotka z włosia dzika rozmiar L

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Owalna szczotka z włosia dzika nadzwyczajna szczotka dla zwierzaków, które potrzebują delikatnej pielęgnacji wierzchniej warstwy sierści. Włosie dzika sprawi, iż futro będzie nie tylko oczyszczone z wszystkiego brudu i kurzu, lecz także stanie się miękkie i lśniące.

Szczotka jest produkowana z bambusa i ma praktyczny, przeciwpoślizgowy uchwyt. Dostępna jest w dwóch rozmiarach. Rozmiar znikomy/średni – szerokość: 5 cm, długość: 20 cm Waga: 70 g wymiar obszerny – szerokość: 6 cm, długość: 23 cm Waga: 90 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia,a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe.

Każdy towar Bamboo Groom jest wyprodukowany ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez sporo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są wzmocnione dopełniającą warstwą materiału, która powoduje, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki praktycznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się jednocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.