Menu

Pudlówka miękka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej zakończonymi kulkami L

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Pudlówka szczotka z igłami ze stali rdzoodpornej Nasza pudlówka jest adekwatna dla wszystkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, lecz także z eliminowaniem luźnych włosów. Regularne stosowanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, że sierść zwierzęcia będzie gładka i połyskująca.

Szczotka jest stworzona z bambusa i ma funkcjonalny, antypoślizgowy uchwyt. Dostępna jest w trzech rozmiarach. Wymiar nieznaczny – szerokość: 7 cm, długość: 5 cm Waga: 56,8 g średni – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g wymiar pokaźny – szerokość: 12 cm, długość: 6 cm Waga: 81,2 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe.

Każdy produkt Bamboo Groom jest stworzony ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez niemało lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są umocnione dopełniającą warstwą materiału, która sprawia, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki funkcjonalnemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się jednocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.