Menu

Pudlówka miękka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej zakończonymi kulkami S

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Pudlówka szczotka z igłami ze stali rdzoodpornej Nasza pudlówka jest stosowna dla wszystkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, lecz także z eliminowaniem luźnych włosów. Regularne używanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, iż sierść zwierzęcia będzie gładka i lśniąca.

Szczotka jest tworzona z bambusa i ma poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt. Przystępna jest w trzech wymiarach. Wymiar nieduży – szerokość: 7 cm, długość: 5 cm Waga: 56,8 g średni – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g rozmiar duży – szerokość: 12 cm, długość: 6 cm Waga: 81,2 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najkorzystniejszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a choćby do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono niezwykle wytrzymałe.

Każdy artykuł Bamboo Groom jest tworzony ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez mnóstwo lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są umocnione dopełniającą powłoką materiału, która powoduje, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki praktycznemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.