Menu

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej rozmiar M

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej Nasza pudlówka jest adekwatna dla wszystkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, ale także z likwidowaniem swobodnych włosów. Regularne używanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, iż sierść zwierzęcia będzie gładka i lśniąca.

Szczotka jest wykonana z bambusa i ma poręczny, antypoślizgowy uchwyt. Dostępna jest w trzech rozmiarach. Wymiar drobny – szerokość: 7 cm, długość: 5 cm Waga: 56,8 g średni – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g rozmiar znaczny – szerokość: 12 cm, długość: 6 cm Waga: 81,2 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe.

Każdy towar Bamboo Groom jest wytwarzany ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez niemało lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są usztywnione dodatkową powłoką materiału, która powoduje, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki praktycznemu kształtowi i przeciwpoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się równocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.