Menu

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej rozmiar S

Cechy produktu

  • Producent BAMBOO GROOM 
  • Rodzaj szczotki 

Opis

Pudlówka szczotka z igłami ze stali nierdzewnej Nasza pudlówka jest trafna dla wszelkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, ale także z likwidowaniem swobodnych włosów. Regularne stosowanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, że sierść zwierzęcia będzie gładka i lśniąca.

Szczotka jest wykonana z bambusa i ma praktyczny, antypoślizgowy uchwyt. Przystępna jest w trzech wymiarach. Wymiar znikomy – szerokość: 7 cm, długość: 5 cm Waga: 56,8 g przeciętny – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g wymiar znaczny – szerokość: 12 cm, długość: 6 cm Waga: 81,2 g Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym.

Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku. Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a choćby do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono nad wyraz wytrzymałe.

Każdy produkt Bamboo Groom jest stworzony ręcznie, co daje gwarancję trwałości poprzez niemało lat. Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są usztywnione uzupełniającą warstwą materiału, która sprawia, iż szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się równocześnie dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.