Menu

Trixie Premio Pasztet dla psa w tubie 110g [3176]

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Czy Twój pies odważy się wykorzystać tej zabawki? Snack-Snake od Trixie ma zarys węża i jest zielona - więc odrobina egzotycznej fauny wkracza do twoich czterech ścian. Gdy zabawka zostanie tylko wypełniona smakołykami, nawet najszczególniej ostrożny pies rzuci się z ciekawością na nowego towarzysza zabaw.

Węża można szeroko otworzyć, dzięki czemu można go prosto wypełnić przekąskami i pastami. Wnętrze jest gładkie, co upraszcza czyszczenie po użyciu. Na zewnątrz powierzchnia jest strukturalna i ma piękny wzór łuski, dzięki czemu pies może dobrze chwytać zabawkę zębami.

Snake Trixie jest wykonany z TPR (termoplastycznej gumy), rozciągliwego i przyjaznego dla zębów materiału. Piszczałka zastosowana w główkę zapewnia jeszcze obszerniejszą frajdę. Trixie Snack-Snake, TPR zabawka dla psa w skrócie: Zabawka do wypełnienia przysmakami w profilu węża dla psa.

wyśmienita do wypełnienia przysmakami czy pastami. Z TPR: termoplastyczna guma jest przyjazna dla zębów i elastyczna. Z piszczałką w głowie: ponadto nakłania do zabawy i poszukiwania smakołyków. Powiększany otwór na karmę: ułatwiające napełnienie zabawki.

Strukturalna powierzchnia z wzorem łusek: nietrudna do uchwycenia przez psa zębami. Gładka powierzchnia w środku: prosta w pielęgnacji. Kolor: zielony. Materiał: TPR. Wymiary: ok. Dł. X szer. X wys.: 42 x 6 x 3 cm.

Polecamy do wypełnienia zabawki: Trixie Premio pasztet z wątróbki w tubce Uwaga: zawsze kontroluj swojego pupila podczas zabawy, niezależnie od rodzaju stosowanej zabawki. Regularnie sprawdzaj jej stan i wymień ją na nową, jeżeli zauważysz uszkodzenia lub brakujące elementy, ponieważ mogą one doprowadzić do zranienia zwierzęcia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.