Menu

Bosch GKT 55 GCE

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Moc 1400 W
  • Rodzaj produktu pilarka tarczowa 
Opis

Profesjonalna zagłębiarka BoschZagłębiarka GKT 55 GCE jest przypasowana do prac cięższych i wymagających, a także mająca wysokiej klasy silnik o szerokiej mocy gwarantujący jakość, a także precyzje podczas pracy.Czyste, precyzyjne cięcia dzięki dokładnej tarczy pilarskiej oraz dobranemu systemowi szyn prowadzących z antyodpryskową listwą dociskającą.wygodną pracę, zwłaszcza w pomieszczeniach, zagwarantuje sprawny system odsysania pyłu i cicho działająca tarcza.

Regulacja prędkości obrotowej, produktywny silnik 1 400 W i system Constant Electronic zezwalają na cięcie najróżniejszych tworzyw, np. Drewna, płyt, aluminium i szkła akrylowego.znaczna głębokość cięcia 57 mm przy kącie 90, a także 42 mm przy kącie 45 gwarantuje szerokie spektrum zastosowań zagłębiarki.

Regulacja głębokości cięcia przy pomocy dźwigni szybkomocującej.potężna pokrywa połączona z materiałem Dura Shield gwarantuje produktywność urządzenia nawet po upadku z 2 metrów.Część chwytowa została pokryta miękkim i antypoślizgowym materiałem SoftGrip co gwarantuje nam wysoką wygodę obsługi narzędzia.W skład zestawu wchodzi:Zagłębiarka GKT 55 GCE1 tarcza pilarska Top Precision Best for Wood, 165 x 1,8/1,3 x 20 mm, 48Klucz montażowyAdapter do podłączenia odkurzaczaL-BOXX 374BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkcji.

Twórcą tej producenta jest Robert Bosch który, w pełni zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki cieplnej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy marka Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,jeszcze stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji.Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku.

W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka lub nożyce do krzewów. Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, przeważnie dla panów pasjonujących się majsterkowaniem.

Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę fachowych elektronarzędzi dla firm budowlanych.Gotowość producenta Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.