Menu

Graphite 58G971

Cechy produktu
  • Producent Graphite 
  • Moc 900 W
  • Napięcie zasilania 230 V
  • Rodzaj produktu piła szablasta 
Opis

 PILARKA SZABLOWA 900W GRAPHITE 58G971 + pakiet 10szt. BRZESZCZOTÓW! Specjalistyczna pilarka szablowa GRAPHITE z silnikiem o mocy 900W, asygnowana do skrupulatnego cięcia drewna, metalu i innych materiałów o najróżniejszej twardości.

Urządzenie posiada w pełni ułożyskowany mechanizm posuwisto-zwrotny o podwyższonej wytrzymałości. Obudowa przekładni została wyprodukowana z niepodatnego na uszkodzenia i wysokie temperatury stopu aluminium. Pilarka ma płynną regulację stopy oporowej, umożliwiającą ustawienie kąta cięcia.

prędkość oscylacji brzeszczotu regulowana jest poziomym nacisku na przycisk włącznika, który można zablokować w razie zapotrzebowania ciągłej pracy. Dla bezpieczeństwa i wygody rękojeść i włącznik zostały pokryte materiałem antypoślizgowym.

Urządzenie wyekwipowano w rozciągliwy i wytrzymały kabel zasilający w powłoce gumowej o długości 3m, asygnowany także do zastosowań fachowych i przemysłowych jednocześnie w środku jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Zgodność z europejskimi standardami gwarantuje certyfikat CE. Waga: 3.43 kg producent: GRAPHITE PKWiU: 28.24.11.0 Moc: 900 W Napięcie zasilania: 230V~50Hz Skok brzeszczotu: 20 mm pakiet wysokiej klasy brzeszczotów bi-metalicznych asygnowanych do pił szablastych.

W skład zestawu wchodzą cztery warianty brzeszczotów, łącznie 10szt. Parametry artykułu: wytwarzane z wysokiej jakości stopu bi-srebrnego komplet posiada 4 rodzaje brzeszczotów najlepszy stosunek jakości do ceny komplet nadaje się do wszelkich pił szablastych przystępnych na Polskim rynku wyekwipowanych w uniwersalny uchwyt m.in.: Bosch, Makita, DeWalt, Metabo, Kress, Celma, Ferm, Hitachi itp wykorzystanie: do sklejki do tworzyw do ścianek drewnianych do drewna do metalu Do płyt wiórowych Do drewna z gwoździami Zawartość zestawu: brzeszczoty do cięcia drewna 6TPI - 2 szt.

brzeszczoty do cięcia drewna 6TPI - 4 szt. Brzeszczoty do ciecia drewna 10TPI - 2szt. Brzeszczoty do cięcia metalu 18TPI - 2 szt...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.