Menu

Pistolet uszczelniający RYOBI CCG1801MHG

Cechy produktu

  • Producent RYOBI 

Opis

 PISTOLET DO USZCZELNIANIA 18V AKUMULATOR 2,0Ah ŁADOWARKA RYOBI CCG1801MHG Pistolet do uszczelniania dedykowany do wyciskania mas. Zasilany akumulatorowo - 18V. Po jednym ładowaniu akumulatora może pracować wystarczająco długo aby uszczelnić powierzchnię zużywając ponad 200 tub silikonu.

Charakterystyka produktu: Pistolet dedykowany dla profesjonalistów Blokada włącznika uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu urządzenia Regulacja prędkości przepływu, zapewniająca jednorodny strumień Drążek umożliwiający szybkie przeładowanie pistoletu praktyczna rękojeść pokryta powłoką przeciwpoślizgową zapewnia pewny chwyt praktyczne rozwiązanie - załączona igła do udrożnienia końcówki w razie potrzeby konkretne i wytrzymałe części konstrukcji zapewniają długą żywotność urządzenia informacje technologiczne: Maks.

moc wyjściowa: 225 Napięcie: 18V Poziom natężenia hałasu: 63dB(A) Poziom ciśnienia akustycznego: 52dB(A) Poziom wibracji: 2.5m/s² szybkość bez obciążenia niski: 1 prędkość bez obciążenia wysokiej: 6 Zalecana wielkość tuby: 300ml Masa z akumulatorem: 2.13kg zestaw do zasilania akumulatorowych narzędzi majsterkowych i ogrodowych Ryobi z linii ONE+.

Jeden akumulator do wielu narzędzi to gwarancja oszczędności i wygoda. Komplet składa się z ładowarki i akumulatora Li-Ion o napięciu 18V i pojemności 2,0Ah. Charakterystyka: innowacyjna technologia litowych ogniw Lithium+ charakteryzuje się dłuższym czasem pracy i obszerniejszą trwałością w porównaniu do poprzedniej generacji ogniw technologia IntelliCell obserwuje i zarządza poszczególnymi ogniwami w trakcie pracy, wydłużając czas pracy i zwiększając wydajność akumulatora solidna i odporna na uszkodzenia budowa powiększa trwałość akumulatora Szybka ładowarka RC18120 do ładowania akumulatorów z kolekcji ONE+ Specyfikacja: Napięcie akumulatora: 18V objętość akumulatora: 2,0Ah typ ogniw: Li-Ion...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.