Menu

Mini Pisuar Żabka Na Przyssawki Pomarańcz Granat

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

Pisuar w profilu żabki z przyssawką Granatowo-pomarańczowy

Mini-pisuar w dziecięcym wydaniu będzie nieprzeciętnym przedmiotem do nauki samodzielnego korzystania z toalety w pozycji stojącej. progresywny design przedmiotu nie tylko będzie prawidłowo się prezentować,jednocześnie zachęcać minimalnego chłopca do nauki niezależności. Nocniczek w granatowo-pomarańczowej odsłonie składa się z dwóch części - stałej, a także z pomarańczowego przenośnego pojemnika, co podciąga poziom higieny i pozwala na utrzymanie go w czystości, bez konieczności stałego ściągania ze ściany.

Prezentowany towar jest dużą pomocą jednocześnie dla dziecka, jak i rodziców. Teraz możecie zapomnieć o konieczności zakupu podestu do sedesu - żabka sprawdzi się genialnie. W centralnej części pisuaru zamontowany jest wiatraczek, który porusza się, gdy dziecko trafi w sam środek nocnika.

Montaż żabki jest ponadprzeciętnie prosty i nie wymaga wiercenia dziur w ścianie. Wystarczy przyczepić go do ściany przy pomocy dwóch przyssawek, które załączone są do towaru. Takie rozwiązanie pozwala na przenoszenie pisuaru w inne miejsce wedle jednostkowych potrzeb chłopca, takich jak wzrost. Istnieje na dodatek możliwość zawieszenia żaby- w górnej części artykułu znajduje się otwór na haczyk.

Posiadamy mini-pisuary w profilu żabek w kolorze: miętowym, niebieskim, zielonym, jasnobrązowym i błękitnym.

rozmiary pisuaru:

- 30 cm x 21 cm x 16 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.