Menu

Mini Pisuar Żabka Przyssawki Chłopięcy Niebieski

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

Pisuar w kształcie żabki z przyssawką Niebieski

Mini-pisuar w dziecięcym wydaniu będzie genialnym przedmiotem do nauki samodzielnego korzystania z toalety w pozycji stojącej. innowacyjny design przedmiotu nie tylko będzie dobrze się prezentować,równocześnie nakłaniać małego chłopca do nauki niezależności. Nocniczek w niebieskim kolorze składa się z dwóch części - stałej, a także z przenośnego pojemnika, co podnosi poziom higieny i pozwala na utrzymanie go w czystości, bez konieczności stałego ściągania ze ściany.

Prezentowany produkt jest dużą pomocą równocześnie dla dziecka, jak i rodziców. Teraz możecie zapomnieć o konieczności zakupu podestu do sedesu - żabka stanie na wysokości zadania genialnie. W centralnej części pisuaru zamontowany jest wiatraczek, który porusza się, gdy dziecko trafi w sam środek nocnika.

Montaż żabki jest nieprawdopodobnie prosty i nie wymaga wiercenia dziur w ścianie. Starczy przyczepić go do ściany za pomocą dwóch przyssawek, które dołączone są do produktu. Takie rozwiązanie pozwala na przenoszenie pisuaru w inne miejsce wedle jednostkowych potrzeb chłopca, takich jak wzrost. Istnieje dodatkowo możliwość zawieszenia żaby- w górnej części produktu znajduje się otwór na haczyk.

Posiadamy mini-pisuary w kształcie żabek w kolorze: miętowym, zielonym, granatowo-pomarańczowym, szarym i błękitnym.

rozmiary pisuaru:

- 30 cm x 21 cm x 16 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.