Menu

Plakat do pokoju Plakat do pokoju Zabawka pistolet laserowy Patent USA

Cechy produktu

  • Producent VintagePosteria.pl 

Opis

Plakat retro z motywem Zabawka pistolet laserowy Patent USA to opcja dla właścicieli warsztatów, sklepów, a także innych firm związanych z branżą przedstawionego patentu. Wybierając taką dekorację, można wnieść do biura czy lokalu tematyczny klimat, który oddziałuje również na klienta.Jednak plakat Zabawka pistolet laserowy Patent USA tosugestia na ozdobę prywatnych domów.

Jeżeli tylko interesujesz się techniką i technikami, warto zaznaczyć to przy aranżacji ścian. Przecież nic tak nie mówi o nas, naszym guście i zainteresowaniach, jak wystrój domu.Plakat Zabawka pistolet laserowy Patent USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Zabawka pistolet laserowy Patent USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.