Menu

Listerine Cool Mint płyn do płukania jamy ustnej odświeżający oddech + do każdego zamówienia upominek.

Cechy produktu
  • Producent Listerine 
Opis

Storage and use wariant przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i użytkowanieOtwieranie: ścisnąć nakrętkę i przekręcić. Zamykanie: przekręcić nakrętkę do zatrzaśnięcia. Sposób wykorzystania: Dla trafnej produktywności działania stosować rano i wieczorem po umyciu zębów.

Nalać do kubka 20 ml (4 łyżeczki), płukać zęby i dziąsła poprzez 30 sekund, a następnie wypluć płyn. Detailed Data Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaPRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Nie stosować w sytuacji stwierdzenia w trakcie zakupu uszkodzenia folii zabezpieczającej. Nie rozcieńczać, nie połykać ani nie pić prosto z butelki.Język towaruGłówny język opisu - polskiJęzyk danych - polskiJęzyki na opakowaniuczeskiwęgierskipolskisłowackiPodzielony opis artykułuNazwa ergonomiczna - Płyn do płukania jamy ustnejWariant - Cool Mint...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.