Menu

Płyn do mycia naczyń Fairy Orange 900 ml

Cechy produktu

  • Producent PROCTER & GAMBLE 
  • Pojemność 900 ml

Opis

Fairy Orange Płyn do mycia naczyń 900 ml

Płyn do mycia naczyń Fairy Orange zagwarantuje moc czyszczenia, której możesz zaufać za każdym razem...
Fairy Orange Płyn do mycia naczyń 900 ml

komponenty
5-15% Anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% Niejonowe środki powierzchniowo czynne, Metyloizotiazolinon, Fenoksyetanol, kompozycja zapachowa, Geraniol, Limonene

firma
FAIRY

cechy
Może umyć niemało zatłuszczonych naczyń dzięki bezusterkowej formule, Płyn do mycia naczyń Fairy jest wysoce skoncentrowany, więc każda kropla wystarcza na długo i pozwala umyć niemało naczyń, Długo utrzymująca się, obfita, intensywna piana i efektywne czyszczenie tłustych zabrudzeń, świetny do codziennie użytkowanych naczyń - od szklanek do garnków i patelni, miły aromat, który wznosi się nad zlewem podczas zmywania

marka standaryzowana
marka: Fairy

Opis alternatywny
Opis od dostawcy: Fairy Orange Płyn do mycia naczyń 900 ml

Opis artykułu
Płyn do mycia naczyń Fairy Orange zagwarantuje moc czyszczenia, której możesz zaufać zawsze kiedy zmywasz. Nieważne, co myjesz – talerze, szklanki, garnki czy patelnie – niezawodna formuła Fairy prosto rozpuszcza tłuszcz. Każda kropla płynu może umyć dużo zatłuszczonych naczyń, więc pomaga Ci oszczędzać. Przystępny w najróżniejszych wariantach zapachowych – Lemon, Orange, Apple i Pomegranate –, a także w przeróżnych opakowaniach. Wypróbuj również tabletki do zmywarki Fairy All in One, by Twoje naczynia i zmywarka lśniły czystością. Specjalnie opracowane i testowane do wykorzystania we wszelkich zmywarkach wiodących firm.

Przygotowanie i używanie
Dozowanie: Wlej jedną kroplę albo więcej, w zależności od ilości i rodzaju zabrudzeń.
Wskazówka dotycząca zmywania: aby pomóc uniemożliwiać rozmnażaniu się bakterii na gąbce do mycia naczyń, wypłucz ją po zmywaniu, spryskaj płynem 1-2 razy, ściśnij, by rozprowadzić płyn i użyj w zlewie.

wariant przechowywania
wariant: Przechowywać w temperaturze otoczenia

wymiar opakowania
900.0

Jednostka (tekst opisowy)
ml

Średnia miara
Średnia miara (e)

rodzaj opakowania
rodzaj: Butelka

rozmiar liczbowy
rozmiar liczbowy: 900.0

wymiar
Wymagana wysokość na półce: 266
Wymagana szerokość na półce: 110
Wymagana głębokość na półce: 62

Waga
Waga brutto: 967

Adres zwrotny
Procter and Gamble DS Polska Sp. Z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa
801 25 88 25

Telefon/Fax kontaktowy
801 25 88 25

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Działa drażniąco na oczy. Działa krzywdząco na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są wykorzystywane i można jepolikwidować. Kontynuować płukanie. Jeżeli podrażnienie utrzymuje się, należy zasięgnąć porady lekarza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.