Menu

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec gratis.

Cechy produktu

  • Producent BROS 

Opis

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec.


Bakterie do szamba Mirobec Ultra to preparat enzymatyczny najnowszej generacji. Dzięki zastrzeżonej technologii ochronnej, bakterie do oczyszczalni nie giną w kontakcie z silnymi środkami chemicznymi.dodatkowo wspomóc działanie preparatu Microbec Ultra w pakiecie znajduje się WC BIO żel. Jego specjalna formuła wzbogacona o bakterie i enzymy sprawne czyszczenie, a dodatkowo nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej zbiorników. Wspomaga równiez rozwój pożytecznych bakterii w szambach. Żel do WC Microbec przyjemny sosnowy zapach.

Środek do szamba Microbec Ultra ma postać proszku. Jego jedna miarka, może zawierać aż do 100 miliardów bakterii! W przeciągu godziny ta ilość może wzrosnąć kilkukrotnie. Preparaty do szamba Microbec sprawnie przyspieszają procesy rozkładu resztek ekologicznych. Wchodzące w skład proszku do szmba wyspecjalizowane kultury bakterii i enzymy rozkładją m. In.: nieczystośći, tłuszcze, resztki roślinne i papier.

Systematyczne używanie środka do szmba Microbec Ultra pomoże Ci udrożnic system sanitarny, wspomoże pracę oczyszczalni,w dodatku sprawi, iż konieczność opróżniania zbiornika nie będzie tak częsta.Bakterie do oczyszczalni, szamba w proszku. Żel do WC z aplikatorem Microbec.

- Bakterie do szamba, oczyszczalni o przyjemnym cytrynowym zapachu.
- Jedna miarka może zawierać do 100 miliardów bakterii!
- zastrzeżona formuła sprawia, że środek działa sprawnie nawet, gdy stosujesz tradycyjne detergenty.
- Preparaty do szamba Microbec niwelują uciążliwe zapachy.
- Żel do WC wspomaga działanie preparatu do szamba Microbec Ultra.
- Microbec WC BIO ŻEL pomaga stworzyć adekwatne warunki do intensywnego rozmnażania pożytecznych bakterii w zbiornikach oczyszczalni i szambach.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.