Menu

DOMESTOS 1,25l 24H Plus Płyn czyszcząco-dezynfekujący

Cechy produktu

  • Producent Domestos 
  • Pojemność 1250 ml

Opis

Domestos 24H Plus Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1250...
Domestos Przedłużona Moc Original Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1250 ml

komponenty
<5% związki wybielające na bazie chloru, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kombinacja zapachowa, zawiera substancje czynną: podchloryn sodu: 4,5 g /100 g (energiczny chlor 4,28%)

Nazwa artykułu uregulowana prawnie
Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący

producent
Domestos

parametry
zabija zarazki, zapobiega osadzaniu się kamienia

firma standaryzowana
marka: Domestos

Podmarka
Podmarka: Przedłużona Moc

Adres producenta
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Opis artykułu
Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z intensywnymi cząsteczkami uniemożliwiającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody,eliminujeć plamy i pomagać uniemożliwiać osadzaniu się kamienia.

*w kontraście do płynu Domestos 24H plus.

Nazwa producenta
Unilever Polska Sp. Z o.o.

Przygotowanie i używanie
Sposób wykorzystania: żeby otworzyć: ściśnij nakrętkę i przekręć w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Po użyciu: nałóż nakrętkę i przekręć zgodnie z ruchami wskazówek zegara aż usłyszysz kliknięcie.
Dezynfekcja - nierozcieńczony: cykl dezynfekcji poprzedzić myciem powierzchni. Działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, sporobójcze i wirusobójcze - po 15 min. Na powierzchniach nieumytych: po 30 min. Muszle toaletowe: rozprowadzić równomiernie pod górną krawędzią muszli (około 80 ml), pozostawić na noc żeby zabić zarazki, spłukać. Produktywność bójcza (zakres bakteriobójczy i drożdżakobójczy) do 7 spłukań toalety. Dla optymalnych rezultatów i długotrwałej ochrony przed kamieniem i zarazkami używaj artykułu co najmniej raz dziennie. Wlot studzienki wanny, umywalki: wlać, by wydezynfekować i pousuwać przykry zapach. Pozostawić na noc, spłukać. Przed użyciem na delikatnych powierzchniach (wanny, umywalki) sprawdzić najpierw w niedużo widocznym miejscu.
Dezynfekcja - rozcieńczony: cykl dezynfekcji poprzedzić dokładnym myciem powierzchni / materiałów. Duże powierzchnie (np. Podłogi, kafelki, powierzchnie robocze): działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze - po 15 minutach. Dodać 180 ml płynu (1 nakrętka = 15 ml) do 5 l wody. Ściereczki i gąbki do mycia naczyń: dodać 90 ml płynu do 2,5 l wody. Spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Rozcieńczony - wybielanie: do wybielania białych dzianin wykorzystać 20 ml płynu na 5 litrów wody, moczyć poprzez noc, wypłukać.
Szpitale i inne zakłady opieki zdrowotnej (powierzchnie czyste, wolne od skażeń naturalnych): działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze. Powierzchnie skrupulatnie umyć przed przystąpieniem do dezynfekcji. Aby zdezynfekować należy rozcieńczyć preparat w proporcji 1:3 (1 część Domestos: 2 części wody). Spłukać po 15 min.
Zalecenia: Stosuj zgodnie z zaleceniami. Nie używać na emalii i powierzchniach metalizowanych (chromowanych, pozłacanych, itp.). Nie używać do jedwabiu, wełny, tkanin kolorowych, nienaturalnych i innych finezyjnych materiałów, skóry lub na naczyniach o specjalnej powierzchni (np. Ogniotrwałej). Za każdym razem odnosić się do instrukcji producenta. W przypadku wylania się płynu, natychmiast skrupulatnie zmyć powierzchnię czystą wodą. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym miejscu w pozycji pionowej, z dala od żywności. Adekwatny do wykorzystywania w gospodarstwach domowych posiadających szambo. Odpady i odpady pojedynczych opakowań traktować jak odpady z gospodarstwa domowego. Pokój wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Nie wdychać par.

rodzaj przechowywania
typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

rozmiar opakowania
1250

Jednostka (tekst opisowy)
ml

Średnia miara
Średnia miara (e)

informacje o recyklingu
Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Jednostka (niepowtarzalna)
Jednostka (niepowtarzalna): Mililitrów

typ opakowania
rodzaj: Butelka plastikowa

wymiar liczbowy
wymiar liczbowy: 1250

wymiar
Wymagana wysokość na półce: 331
Wymagana szerokość na półce: 92
Wymagana głębokość na półce: 71

Waga
Waga brutto: 1424

Sprzedaż jednostkowa
Wysokość: 331
Szerokość: 92
Głębokość: 71

Adres zwrotny
Unilever Polska Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska
801 610 610
www.unilever.com

Adres dystrybutora
Unilever Polska Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Telefon/Fax kontaktowy
801610610

Adres internetowy
www.unilever.com

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Domestos Przedłużona Moc* Original zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący. Sprawia poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa wyjątkowo toksycznie na organizmy wodne. Może wywoływać korozję metali. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Bronić przed dziećmi. Przechowywać tylko w oryginalnym pojemniku. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W sytuacji KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W sytuacji DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą poprzez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można jeusunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik likwidujeć do miejsc zgodnie z wymogami władz lokalnych. Mieści: chloran(I) sodu, N-tlenki kokosoalkilo(dimetylo)amin, wodorotlenek sodu.

Pierwsza pomoc: W razie połknięcia momentalnie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie albo etykietę. Jeśli poczujesz się źle po wdychaniu oparów, wyjdź na świeże powietrze. Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki wykorzystywania: opary mogą wywoływać podrażnienie układu oddechowego, w przypadku spożycia oparzenia ust, gardła lub żołądka.

Nr pozwolenia: 4678/11.

*w kontraście do płynu Domestos 24H plus.

Języki na opakowaniu
estoński, łotewski, litewski, polski

Regulacje CLP
działanie żrące: Niebezpieczeństwo
środowisko: Niebezpieczeństwo

Język produktu
Główny język opisu: polski
Język informacji: polski

Podzielony opis towaru
Nazwa poręczna: Płyn czyszcząco-dezynfekujący
typ: Original

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.