Menu

Domestos płyn do WC 750ml, zielony - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Producent Domestos 
  • Pojemność 750 ml

Opis

Domestos płyn zielony sprawnie dezynfekuje, czyści i wybiela. Jest wyjątkowo gęsty, dzięki czemu przylega do powierzchni toalety. Wytwarza...
Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

składniki
<5% związki wybielające na bazie chloru, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompilacja zapachowa, zawiera substancję czynną: podchloryn sodu: 4,5 g / 100 g (aktywny chlor 4,28%)

Nazwa towaru uregulowana prawnie
Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący

firma
Domestos

parametry
+100 ml gratis, zabija zarazki, uniemożliwia osadzaniu się kamienia

producent standaryzowana
firma: Domestos

Podmarka
Podmarka: Przedłużona Moc

Adres firmy
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Opis artykułu
Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami uniemożliwiającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody,likwidować plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.

*w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.

Nazwa producenta
Unilever Polska Sp. Z o.o.

Przygotowanie i wykorzystywanie
Sposób wykorzystania: żeby otworzyć: ściśnij nakrętkę i przekręć w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Po użyciu: nałóż nakrętkę i przekręć zgodnie z ruchami wskazówek zegara aż usłyszysz kliknięcie.
Dezynfekcja - nierozcieńczony: proces dezynfekcji poprzedzić myciem powierzchni. Działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, sporobójcze i wirusobójcze - po 15 min. Na powierzchniach nieumytych: po 30 min. Muszle toaletowe: rozprowadzić równomiernie pod górną krawędzią muszli (około 80 ml), pozostawić na noc żeby zabić zarazki, spłukać. Produktywność bójcza (zakres bakteriobójczy i drożdżakobójczy) do 7 spłukań toalety. Dla adekwatnych rezultatów i długotrwałej ochrony przed kamieniem i zarazkami używaj towaru co najmniej raz dziennie. Wlot studzienki wanny, umywalki: wlać, żeby wydezynfekować i wyeliminować przykry zapach. Pozostawić na noc, spłukać. Przed wykorzystaniem na delikatnych powierzchniach (wanny, umywalki) sprawdzić najpierw w mało widocznym miejscu.
Dezynfekcja - rozcieńczony: cykl dezynfekcji poprzedzić skrupulatnym myciem powierzchni / tworzyw. Obszerne powierzchnie (np. Podłogi, kafelki, powierzchnie robocze): działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze - po 15 minutach. Dodać 180 ml płynu (1 nakrętka = 15 ml) do 5 l wody. Ściereczki i gąbki do mycia naczyń: dodać 90 ml płynu do 2,5 l wody. Spłukać wodą asygnowaną do spożycia. Rozcieńczony - Wybielanie: do wybielania białych tkanin użyć 20 ml płynu na 5 litrów wody, moczyć przez noc, wypłukać.
Szpitale i inne zakłady opieki zdrowotnej (powierzchnie czyste, wolne od skażeń organicznych): działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze. Powierzchnie starannie umyć przed przystąpieniem do dezynfekcji. Aby zdezynfekować należy rozcieńczyć preparat w proporcji 1:3 (1 część Domestos: 2 części wody). Spłukać po 15 min.
Zalecenia: Stosuj zgodnie z zaleceniami. Nie używać na emalii i powierzchniach metalizowanych (chromowanych, pozłacanych, itp.). Nie używać do jedwabiu, wełny, dzianin barwnych, nienaturalnych i innych delikatnych tworzyw, skóry lub na naczyniach o specjalnej powierzchni (np. Ogniotrwałej). Za każdym razem odnosić się do instrukcji producenta. W sytuacji wylania się płynu, natychmiast starannie zmyć powierzchnię czystą wodą. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym miejscu w pozycji pionowej, z dala od żywności. Odpowiedni do używania w gospodarstwach domowych mających szambo. Odpady i odpady pojedynczych opakowań traktować jak odpady z gospodarstwa domowego. Pokój wietrzyć do zaniku typowego zapachu. Nie wdychać par.

typ przechowywania
rodzaj: Przechowywać w temperaturze otoczenia

wymiar opakowania
750

Jednostka (tekst opisowy)
ml

wariant opakowania promocyjnego
Promocja pozostała na opakowaniu, Dodatkowa zawartość

Średnia miara
Średnia miara (e)

dane o recyklingu
Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Jednostka (unikalna)
Jednostka (unikalna): Mililitrów

wariant opakowania
rodzaj: Butelka plastikowa

rozmiar liczbowy
wymiar liczbowy: 750

rozmiar
Wymagana wysokość na półce: 291
Wymagana szerokość na półce: 77
Wymagana głębokość na półce: 61

Waga
Waga brutto: 862

Sprzedaż jednostkowa
Wysokość: 291
Szerokość: 77
Głębokość: 61

Opakowanie logistyczne
GTIN: 08712561308144

Adres zwrotny
Unilever Polska Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska
801 610 610
www.unilever.com

Adres dystrybutora
Unilever Polska Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Polska

Telefon/Fax kontaktowy
801610610

Adres internetowy
www.unilever.com

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Domestos Przedłużona Moc* Pine Fresh zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący. Powoduje poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Działa nad wyraz toksycznie na organizmy wodne. Może powodować korozję metali. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Bronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/ubranie ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W sytuacji KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W sytuacji DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przed kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można jezlikwidować. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik eliminować do miejsc zgodnie z wymogami władz lokalnych. Posiada: chloran(I) sodu, N-tlenki kokosoalkilo(dimetylo)amin, wodorotlenek sodu.

Pierwsza pomoc: W razie połknięcia błyskawicznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie albo etykietę. Jeśli poczujesz się źle po wdychaniu oparów, wyjdź na świeże powietrze. Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: opary mogą wywoływać podrażnienie układu oddechowego, w przypadku spożycia oparzenia ust, gardła albo żołądka.

Nr pozwolenia: 4678/11.

*w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.

Języki na opakowaniu
estoński, łotewski, litewski, polski

Regulacje CLP
działanie żrące: Niebezpieczeństwo
środowisko: Niebezpieczeństwo

Język towaru
Główny język opisu: polski
Język informacji: polski

Podzielony opis produktu
Nazwa ergonomiczna: Płyn czyszcząco-dezynfekujący
wariant: Pine Fresh

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.