Menu

G&G Power WC-Reinger żel do WC z chlorem 750 ml

Cechy produktu
  • Producent Edeka 
  • Pojemność 750 ml
Opis

 G&G Power WC Reiniger 750 ml to nad wyraz produktywny i niezwykle potężny środek do mycia armatury sanitarnej. Niezwykle silny żel do mycia WC, muszli klozetowych, bidetów. Żel do WC Power WC Reiniger Chlor GG 750 ml G&G Power WC Reiniger 750 ml to bardzo skuteczny i szczególnie konkretny środek do mycia armatury sanitarnej.

wyjątkowo silny żel do mycia WC, muszli klozetowych, bidetów. Dzięki zawartości chloru produktywnie zwalcza bakterie, drobnoustroje i przy tym oczyszcza z kamienia ceramiczną armaturę łazienkową. Z uwagi na zawartość chloru zalecana jest ostrożność przy używaniu i wykorzystywanie rękawic ochronnych.

Dzięki swej specjalnie dostosowanej recepturze likwiduje do 99,99 zanieczyszczeń, pozostawiając zapach świeżości. Produkty GG są produktami wysokiej jakości w niskiej cenie. Producent: Oro Produkte Marketing International GmbH towar jest importowany z Niemiec....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.