Menu

Płyn czyszczący Sin - Lux do powierzchni kuchennych 600 ml

Cechy produktu

  • Producent ARA 
  • Pojemność 600 ml

Opis

Sin Lux do mycia powierzchni kuchennych to skoncentrowany preparat do rozpuszczania oraz usuwania wszelkich zabrudzeń i to bez konieczności spłukiwania wodą. Prędko i łatwo poradzi sobie z osadami brudu czy tłustymi plamami.

Sin Lux sprawi, że nasza kuchnia będzie higienicznie czysta i pachnąca. Jest to artykuł o wielu wykorzystaniach. Możemy używać go nie tylko do czyszczenia kuchennych powierzchni, takich jak okapy czy pokrywy kuchenek.

Sin Lux do mycia powierzchni kuchennych bezproblemowo poradzi sobie z eliminowaniem zabrudzeń znajdujących się na kredensach, glazurze, a choćby zlewozmywakach. Specjalnie opracowana formuła sprawia, iż jest skuteczny i zarazem delikatny dla czyszczonych powierzchni.

Sin Lux do kuchni to środek o wielu użyciach Sin Lux do kuchni poradzi sobie także z zaschniętym tłuszczem czy przypalonymi resztkami jedzenia. Koniec z uciążliwym szorowaniem. Koniec z ryzykiem zarysowania czyszczonych blatów czy ceramiki.

Sin Lux przywraca naturalny blask wszelkim kuchennym powierzchniom. Już po jednym zaimplementowaniu, wszystkie Twoje sprzęty będą wyglądać jak nowe. Wykorzystywanie preparatu jest bardzo proste. Specjalna dysza zezwala na nam zaaplikowanie preparatu w postaci sprayu, co istotnie usprawnia codzienne porządki.

Oszczędzamy czas na niezbyt renomowanych przez nas czynnościach, nie wydajności ich wykonywania. Towar ma atest Państwowego Zakładu Higieny, co zagwarantuje nam bezpieczeństwo. Objętość butelki to 600 ml, co bezproblemowo wystarczy nam na dużo dni porządków w naszej kuchni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.