Menu

Płyn do usuwania osadów kamienia wapiennego Taski Sani Calc 5l

Cechy produktu

  • Producent Diversey 
  • Pojemność 5000 ml

Opis

Taski SANI CALC to jeden z najskuteczniejszych płynów do usuwania nalotów kamiennych z armatury łazienkowej. Możecie go nabyć w opakowaniu jeden litr, pięć litrów

oraz w opakowaniach zbiorczych 2x5l i 6x1l

właściwości

Producent:

Diversey - Taski

rekomendowane Miejsca wykorzystywania:

Przemysł, biura obsługi klienta, Szpitale, Przychodnie, Przedszkola, Żłobki itp. Domy i mieszkania prywatne

Utrzymanie Powierzchni:

Czyszczenie wc likwidowanie kamienia z armatury łazienkowej

rodzaje powierzchni:

Armatura sanitarna – muszle klozetowe umywalki czy bidety

OPIS:

TASKI Sani Calc jest potężnie skoncentrowanym preparatem asygnowanym do usuwania osadów z kamienia wapiennego z powierzchni kwasoodpornych. Dzięki specjalnej kombinacji kwasu fosforowego, związków powierzchniowo czynnych i inhibitorów korozji, produkt momentalnie i produktywnie likwiduje kamień i nie jest zadziorny chemicznie w stosunku do odkamienianych powierzchni. Asygnowany jest do odkamieniania wszelkich kwasoodpornych powierzchni łazienkowych, np.: podłogi, ściany i inne.

Sposób użycia: Koncentrat przed użyciem należy rozcieńczyć

- powierzchnie lekko zakamienione: 100 ml - 1 L na 10 L roztworu (1%-10%)
- powierzchnie potężnie zakamienione: rozszerzyć dozowanie do 20%

JAK STOSOWAĆ PŁYN DO ODKAMIENIANIA POWIERZCHNI TASKI SANI CALC:

Do wiaderka nalać wody, a następnie dolać odpowiednią ilość preparatu. Roztwór artykułu nanieść na odkamienianą powierzchnię, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę. Następnie odkamienioną powierzchnię wyszorować, spłukać dokładnie wodą i wytrzeć do sucha. Ewentualne, silnie przylegające odrobiny osadu, polikwidować nierysującym padem.

pH koncentratu: ok. 2

Opakowanie jednostkowe: kanister 5l albo 1l

Opakowania zbiorcze:

2x5l lub 6x1l

Uwagi:
Nie stosować preparatu w sytuacji powierzchni wrażliwych na działanie kwasów np.: marmur, powierzchnie cementowe, emalia. Natychmiast pousuwać jakąkolwiek kroplę albo zachlapanie z powierzchni i spłukać ją wodą. Nie mieszać preparatu z innymi preparatami, zwłaszcza alkalicznymi, zawierającymi aktywny chlor.

produkt można stosować na powierzchniach produkowanych z porcelany i glazury.

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W sytuacji spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Zdjąć zanieczyszczoną odzież. Chronić przed dziećmi.

elementy:
Środki powierzchniowo czynne, sole alkaiczne, zapachy, barwniki, woda, rozpuszczalniki. Proszę zapoznać się z Kartą charakterystyki produktu MSDS.

INFORMACJA: towar do stosowania mistrzowskiego. Za szkody spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem firma i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Płyn na kamień w ubikacji możesz u nas kupić także w jednostkowym 5l

A jeżeli uważasz że 5l to za dużo kup sani calc w 1l opakowaniu

nabywając ten produkt może ci przydać oryginalna specjalnie do tego zaprojektowana butelka

Wszystkie opisy całego asortymentu znajdującego się w naszym sklepie, zostały stworzone na podstawie oficjalnych, udostępnionych poprzez producentów materiałów reklamowych, oraz własnych spostrzeżeń. Ewentualne podobieństwa do opisów na stronach innych dystrybutorów są niezamierzone i przypadkowe, wynikają jedynie z korzystania z tych samych materiałów udostępnianych poprzez producentów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.