Menu

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Cechy produktu
  • Producent BROS 
  • Pojemność 750 ml
Opis
Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC to preparat do czyszczenia sanitariatów w instalacjach, gdzie stosuje się środki do biodegradacji zawartości szamba i przydomowych oczyszczalni ścieków. Microbec WC BIO żel posiada specjalną formułę, wzbogaconą o bakterie i enzymy. sprawnie zlikwidujesz zabrudzenia i nie zniszczysz natruralnej flory bakteryjnej zbiorników.

dodatkowo zawarte w żelu do WC Microbec komponenty pomagają stworzyć stosowne warunki do intensywnego namnażania i rozwoju pożytecznych bakterii w oczyszczalniach i szambach. Srodek do WC skuteczenie usuwa osady z kamienia, brud i nieprzyjemne zapachy. Żel do czyszczenia WC przyjemny sosnowy zapach.

Butelka żelu do WC z aplikatorem pomoże Ci otrzymać się w trudno dostępne miejsca, a także nieszablonową wygode użytkowania.


Microbec WC BIO żel do wc z aplikatorem 750ml. Środek do czyszczenia wc.

- likwiduje brud, osady z kamienia i nieprzyjemny zapach.
- Wygoda zastosowania, specjalnie wyprofilowana butelka ułatwia dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca.
- Microbec WC BIO ŻEL pomaga stworzyć trafne warunki do intensywnego rozmnażania pożytecznych bakterii w zbiornikach oczyszczalni i szambach.
- Żel do WC wspomaga działanie preparatu do szamba Microbec Ultra.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.