Menu

Płyta BOSCH PPP 616M91E

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Zapalarka gazu tak 
  • Ilość palników
  • Szerokość 59 cm
  • Wysokość 5.8 cm
  • Głębokość 52 cm
Opis

Płyta gazowa Bosch PPP6A6M90 Czarny Płyta gazowa z FlameSelect: prosto do genialnych rezultatów z dziewięcioma skrupulatnie zdefiniowanymi poziomami mocy FlameSelect: precyzyjna regulacja płomienia na dziewięciu zdefiniowanych stopniach.

Główny wyłącznik: wyłącza całą płytę gazową za jednym naciśnięciem przycisku. Płyta gazowa Bosch PPP6A6M90 ma możliwość zabudowy równo z powierzchnią blatu albo konwencjonalnie. Ciesz się gotowaniem z marką Bosch!

Nr 1 w Europie Lepiej jest stracić pieniądze aniżeli zaufanie – te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto marki Bosch. Poprzez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w jednakowo niezliczonych domach, żeby podarować swym właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia.

Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Doskonale znany polskim konsumentom, postrzegany jako bezawaryjny i naturalny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii znacznego sprzętu.

Poznaj niezwykłą jakość sprzętów marki Bosch z płytą gazową Bosch PPP6A6M90! FlameSelect ognia, ale sposób jego użycia wznieśliśmy na wyższy poziom. A staranniej - poziom dziewiąty W płycie gazowej Bosch PPP6A6M90 z technologią FlameSelect można wybrać jeden z dziewięciu precyzyjnie określonych poziomów mocy, co pozwala w nietrudny i bezusterkowy sposób wyregulować wielkość płomienia żeby w prosty sposób uzyskać rewelacyjny rezultat gotowania.

Wyłącznik bezpieczeństwa niezbędny w każdej kuchni Płyty gazowe wyekwipowane są w wyłącznik główny, który umożliwia natychmiastowe wyłączenie wszelkich płomieni równocześnie, jednym wciśnięciem przycisku.

Może on służyć także jako zabezpieczenie przed dziećmi, gdy płyta jest wyłączona. Z płytą gazową Bosch PPP6A6M90 możesz czuć się spokojnie i bezpiecznie.

Opinie - 1 opinia + Dodaj opinie
mapt - Wystawiona 9 lat temu
Bardzo dobra płyta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.