Menu

ASUS PRIME Z390-P Płyta główna - Intel Z390 - Intel LGA1151 socket - DDR4 RAM - ATX

Cechy produktu

  • Producent ASUS 
  • Typ pamięci DDR4 
  • Standard ATX 

Opis

ASUS PRIME Z390-P PGASI9IA3020 PŁYTA GŁÓWNA PRIME Z390 Płyty główne z serii Prime Z390 są utrzymane w profesjonalnym charakterze i są dedykowane dla użytkowników codziennie korzystających z komputera oraz twórców treści, proponując genialnie wyważone specyfikacje i wszechstronny komplet funkcji.

Łącząc w sobie korzyści związane z wykorzystaniem najnowszych procesorów z najważniejszymi zaletami w zakresie wzornictwa i rozwiązań inżynieryjnych charakterystycznymi dla sprzętu ASUS, płyty główne z kolekcji Prime Z390 zapewniają szeroką gamę opcji do dostrajania wydajności za pośrednictwem intuicyjnego oprogramowania i funkcji firmware.

przypasuj swój system Modele z kolekcji Prime Z390 upraszczają cykl podkręcania CPU za pośrednictwem oprogramowania i oferują bogaty zestaw opcji dostrajania, które zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy mogą wykorzystać do tworzenia wspaniale skonfigurowanych systemów.

Nowy rozkład ścieżek pamięci gwarantuje stabilność i kompatybilność z tradycyjnymi modułami DIMM i modułami wyposażonymi w oświetlenie RGB. Dzięki temu masz zapewniony obszerny dobór zestawów DRAM do zainstalowania w swoim systemie.

nieprzeciętne chłodzenie i bezawaryjna praca Płyty główne z kolekcji Z390-P zostały zaprojektowane z myślą o twórcach systemów, którzy potrzebują bezusterkowości i wydajności standardowych dla sprzętu ASUS. Zastosowanie procesorów wyekwipowanych w pokaźniejszą liczbę rdzeni pociąga za sobą pewne wyzwania w kwestii zasilania, dlatego płyta główna Prime Z390-P dodatkowe fazy elektryczne i kompleksowe funkcje chłodzenia do zapewnienia adekwatnej sprawności.

Ultraszybkie połączenia Umieściliśmy gniazda USB 3.1 Gen 1 tam, gdzie ich najistotniej Ci trzeba – udostępniając Ci cztery superszybkie gniazda na panelu przednim. Ciesz się nawet 10 razy wyższymi szybkościami transferu informacji w sytuacji USB 2.0, z natychmiastową łącznością plug-and-play oraz zapomnij o męczącym dla kręgosłupa poszukiwaniu trudno przystępnych gniazd.

Dysponując przepustowością x4 PCI Express 3.0/2.0, dysk M.2 zapewnia szybkości transferu informacji rzędu choćby 32 Gb/s. Jest on więc rewelacyjnym wyborem jako nośnik do instalacji systemu operacyjnego, umożliwiający momentalny dostęp do informacji.

Rozświetl swój system Dzięki możliwości podłączenia taśm świetlnych 5050 RGB do gniazda RGB, możesz stworzyć samodzielnie zaprojektowane wielokolorowe efekty świetlne o naprawdę zachwycającym wyglądzie, wykorzystując do tego tryby: statyczny, migania, przygasania lub pulsowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.