Menu

Gigabyte B550M DS3H

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 

Opis

Gigabyte B550M DS3H

Płyta główna Gigabyte B550M DS3H obsługuje procesory AMD Ryzen™ drugiej i trzeciej generacji. Wspiera moduły RAM o taktowaniu do 4733 MHz, pracujące w technice Dual Channel i pozwala na podłączenie do 128 GB pamięci RAM, co jest przydatne dla użytkowników którym za każdym razem brakuje pamięci w trakcie renderowania i edycji filmów. Dwa ultraszybkie złącza M.2 z interfejsem PCIe Gen3 x4 umożliwiają podłączenie szybkich dysków SSD. Technologia chłodzenia Smart Fan 5 gwarantuje, iż komputer będzie mógł utrzymać sprawność przy zachowaniu niskiej temperatury.


Odświeżony BIOS

BIOS jest niezbędny dla użytkowników podczas początkowej konfiguracji, by umożliwić najbardziej trafne ustawienia. Dzięki nowemu GUI i łatwiejszym w użyciu funkcjom, GIGABYTE zagwarantuje użytkownikom udoskonalone wrażenia w trakcie konfigurowania nowego systemu. Aplikacja GIGABYTE @BIOS umożliwia aktualizację BIOS z poziomu systemu Windows. Może automatycznie pobrać najnowszą wersję z serwerów GIGABYTE lub zaktualizować BIOS z pliku na komputerze.


wyśmienity dźwięk

Wysokiej jakości kondensatory audio gwarantują realistyczne efekty dźwiękowe. Audio Noise Guard oddziela wrażliwe analogowe układy od innych podzespołów na PCB. Zapewniając idealny dźwięk w każdej sytuacji.


Chroń się przed siarkowaniem

Związki siarki znajdujące się w powietrzu mogą przeniknąć do małych rezystorów, wywołując reakcje chemiczne, które mogą uszkodzić płytę główną. Dzięki wyposażeniu rezystorów w konstrukcję antysiarkową GIGABYTE, nie musisz się martwić o żywotność płyty głównej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.