Menu

Płyta główna ASUS Prime B450M-A

Cechy produktu
  • Producent Asus 
  • Standard mini ATX 
Opis

ASUS PRIME B450M-A PŁYTA GŁÓWNA PRIME B450 Płyty główne z serii ASUS Prime B450 potężną podstawę dla Twojego pierwszego systemu oraz niemało możliwości dalszej rozbudowy w miarę rozwoju ambicji.

Udało nam się zjednoczyć wszystkie zalety najnowszych procesorów AMD Ryzen™ z najważniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, a także inżynieryjnymi ASUS. Dzięki temu możesz korzystać z wiodących w branży technologii – w tym np.

z samoczynnego dostrajania systemu, kompleksowego sterowania układem chłodzenia, a także zintegrowanego systemu audio zapewniającego wciągający dźwięk. Wytwarzając system w oparciu o płytę główną z linii ASUS Prime B450, wytwarzasz inteligentnie, z łatwością i niedrogo.

Przyspiesz swoją pamięć Płyta główna PRIME B450 jest wyposażona w szereg udoskonaleń trasy sygnału, które polepszają stabilność pamięci, dzięki temu jest to naprawdę nad wyraz produktywna podstawa dla Twojego nowego systemu.

Dzięki kompleksowej obsłudze pełnej gamy konfiguracji pamięci Ryzen – od poziomu podstawowego, aż do poziomu koncentrującego się na sprawności – PRIME B450 to niezwykle wszechstronna płyta główna, która umożliwi Ci pracę lub rozrywkę.

Ultraszybkie połączenie z siecią Dzięki zastosowaniu kompatybilnego wstecz gniazda USB 3.1 Gen 2 Type-A™ doświadczysz maksymalnej rozciągliwości dołączania sprzętów i oszałamiającej prędkości transferu informacji, aż do 10 Gb/s – czyli dwa razy szybciej charakterystyczne połączenie USB 3.1 Gen 1.

Umieściliśmy gniazda USB 3.1 tam, gdzie ich najbardziej Ci potrzeba – udostępniając Ci dwoma superszybkie gniazda na panelu przednim. Ciesz się szybkościami transferu danych nawet 10 razy wyższymi w przypadku USB 2.0, z natychmiastową łącznością plug-and-play oraz zapomnij o ryzykownym dla kręgosłupa poszukiwaniu trudno dostępnych gniazd.

Dysponując przepustowością x4 PCI Express® 3.0/2.0 dysk M.2 zagwarantuje szybkości transferu danych rzędu nawet 32 Gb/s. Jest to więc nieprzeciętny wybór jako nośnik na system operacyjny lub na aplikacje, umożliwiając Ci niezwłoczny dostęp do informacji.

Przyćmiewa konkurencję nadzwyczajnie dostrojony system entuzjasty zasługuje na odpowiednią i pasującą do niego estetykę. Technologia ASUS Aura Sync zezwala na stworzenie kompletnego oświetlenia podłączonego do gniazda RGB na płycie głównej, z całą gamą funkcjonalnych presetów do sterowania zewnętrznymi taśmami LED.* Można także łatwo zsynchronizować całe oświetlenie ze sprzętem firmy ASUS obsługującym technologię Aura, którego ilość cały czas rośnie.

Daj się w pełni wciągnąć Płyta główna Prime B450 jest widocznie więcej, niż tylko gotowa do zastosowań VR! Określenie ASUS ROG Beyond VR Ready oznacza, że płyta główna Prime B450 została przetestowana wraz z całą gamą wiodących w branży części dla zagwarantowania, iż Twoje potrzeby w zakresie produktywności, gamingu i rozrywki zostaną spełnione z najwyższą wydajnością.

technologia ASUS ROG Beyond VR Ready otwiera przed Tobą nowe możliwości skonfigurowania i złożenia systemu swych marzeń, przy pełny...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.