Menu

Płyta główna ASUS TUF Gaming X570-Plus

Cechy produktu
  • Producent ASUS 
Opis

WYTRZYMAŁA. StabilnA. BezawaryjnA. Płyta główna TUF Gaming X570-Plus wykorzystuje najważniejsze elementy najnowszej platformy AMD i łączy je funkcjami polepszającymi rozgrywkę i sprawdzoną niezawodnością.

Płyty główne z tej serii zostały wykonane z komponentów klasy sprzętu wojskowego, dysponują udoskonalonym układem zasilania i bogatym zestawem opcji chłodzenia, dzięki temu gwarantują najwyższą bezusterkowość i stałą stabilność gamingową.

Składając system w oparciu o płytę główną TUF Gaming, korzystasz dodatkowo z zalet, jakie wiążą się z TUF Gaming Alliance. Pod tym pojęciem kryje się współpraca spółki ASUS z zaufanymi partnerami w celu umożliwienia łatwiejszego budowania systemów i zapewnienia najlepszej realnej kompatybilności, a także spójnego wzornictwa – zaczynając od części, aż po obudowę komputera.

konstrukcja UKŁADU ZASILANIA Moduł VRM procesora zintegrowany na płycie głównej TUF Gaming X570-Plus wykorzystuje 12+2 fazy zasilania Dr. MOS, które w jednym zestawie łączą ze sobą tranzystory MOSFET z bramkami o wysokiej oraz o niskiej pojemności, jak ponadto sterowniki, dostarczając w ten sposób moc i sprawność potrzebne do zaspokojenia pokaźnych wymagań stawianych poprzez najnowsze procesory AMD.

konstrukcja udoskonalaJĄCA CHŁODZENIE 1. RADIATOR UKŁADU VRM - pokaźny radiator o wysokiej masie i rozszerzonej powierzchni obejmującej układ VRM i strefę dławików. PODKŁADKI cieplnE - wysokiej jakości podkładki termiczne polepszają transfer ciepła od zestawu cewek indukcyjnych i faz zasilania do radiatora.

2. AKTYWNIE CHŁODZONY RADIATOR CHIPSETU - radiator chipsetu z przydzielonym do niego wentylatorem zagwarantuje optymalne chłodzenie i pokaźniejszą stabilność pracy. 3. ADIATOR GNIAZDA M.2 - radiator gniazda M.2 utrzymuje trafną temperaturę dysku SSD M.2 dla zapewnienia stałej skuteczności i niezawodności pracy.

Dwa gniazda M.2 PCIe 4.0 Dwa gniazda M.2 PCIe 4.0 są kompatybilne z dyskami o maks. Formacie 22110 i zapewniają obsługę macierzy RAID skonfigurowanych z dysków SSD NVMe dla niesamowitego wzrostu efektywności.

Skonfiguruj macierz RAID z maksymalnie dwóch dysków PCIe 4.0,cieszyć się najwyższymi szybkościami transferu informacji na platformie AMD Ryzen 3. Generacji. Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi ESD Guards wydłużają żywotność komponentów, równocześnie chroniąc przed uszkodzeniami powstałymi na skutek wyładowań elektrostatycznych: do +/-10 kV dla wyładowania powietrznego i +/-6 kV dla wyładowania bezpośredniego.

Taki poziom ochrony w obszernym stopniu wychodzi poza standardy branżowe wynoszące stosownie: +/-6kV i +/-4kV. PRZYĆMIJ KONKURENTÓW prawidłowo dostrojony system zasługuje na stosowny wygląd. ASUS Aura oferuje pełną kontrolę nad oświetleniem RGB za pomocą całej gamy funkcjonalnych presetów do sterowania zintegrowanymi na płycie światłami LED RGB, a także taśmami świetlnymi podłączonymi do gniazd RGB.

Można także łatwo zsynchronizować całe oświetlenie ze sprzętem obsługującym technologię Aura, którego liczba cały cza...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.