Menu

Płyta główna MSI A320M PRO-VH Plus

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

MSI A320M Pro E
  • Obsługuje AMD ® Ryzen 1 i 2 generacji / Ryzen ™ i Athlon ™ z Radeon ™ Vega Graphics / A-serii i Procesory Athlon ™ X4 dla Socket AM4
  • Obsługuje pamięć DDR4, do 3200 (OC) MHz
  • Wzmocnienie audio: Uzyskaj jakością studyjną.
  • EZ Debug LED: najprostszy sposób rozwiązywania problemów.
  • X-Boost: Oprogramowanie, które automatycznie lokalizuje i pozwala rozszerzyć wydajność dowolnego urządzenia pamięci masowej albo urządzenia USB.


przychylnA DLA SKŁADACZY

Płyty główne MSI oferują niemało komfortowych i inteligentnych rozwiązań, takich jak wygodne złącza ze strefą dystansową dookoła nich, przyjazną lokalizację zbrata SATA i USB i inne. W dodatku użytkownicy, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. Użytkowników DIY – Do It Yourself) mogą wybrać i zamontować gamingowe podzespoły, jakie tylko chcą.


ZACHOWAJ MROŹNY CHŁÓD, DLA bezawaryjnEJ PRACY SYSTEMU

wydajne chłodzenie komputera jest niezbędne do zapewnienia niezawodnej pracy. Płyty główne MSI charakteryzują się genialną, masywną konstrukcją z potężnym i ciężkimi radiatorami. Ponadto upewniliśmy się, iż na płytach głównych MSI jest wystarczająco dużo zbrata do podłączania w pełni sterowalnych wentylatorów po to, abyś mógł chłodzić swój system w taki sposób, w jaki chcesz.


konstrukcja przyjaznA DLA UŻYTKOWNIKA

Płyty główne MSI oferują sporo wygodnych i inteligentnych rozwiązań dla użytkowników, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. Użytkowników DIY – Do It Yourself). Niezliczone narzędzia do dostrajania systemu i rozwiązywania problemów są do Twojej dyspozycji. W ten sposób możesz „wycisnąć" z systemu maksimum możliwości tak, by był on w stanie zaspokoić potrzeby nawet najmocniej wymagających użytkowników. Dzięki czemu możesz dzisiaj zainstalować własną płytę główną i zbudować platformę do gier bez żadnych problemów.


MAKSYMALNA KOMPATYBILNOŚĆ

Każda płyta główna MSI przechodzi poprzez proces ścisłej mechanicznej certyfikacji, w którym sprawdzana jest wygoda podłączania wtyczek do zjednoczy na płycie. Szczególną uwagę zwraca się tu na to, czy komponenty na płycie nie zawadzają w trakcie podłączania do niej różnych sprzętów. Przy okazji, sprawdza sięprzyjazną lokalizację zjednoczy SATA i USB, w celu zapewnienia kompatybilności z jak najszerszą gamą komponentów i maszyn peryferyjnych. Dzięki temu użytkownik, który sam składa komputer, może wybrać takie podzespoły i urządzenia, jakie mu pasują. Co więcej, udostępniona jestpoprzez nas asygnowana lista kwalifikowanych dostawców (Qualified Vendor List – QVL), obejmująca najbardziej krytycznej części komputera, a mianowicie pamięci. W połączeniu z technologią MSI DDR4 Boost, zapewniamy maksymalną kompatybilność pamięci nawet podczas przetaktowywania. Tak więc, możesz wybrać dowolne urządzenie gamingowe, jakie tylko chcesz.


APLIKACJE, KTÓRE istotnIE udoskonalaJĄ skutecznOŚĆ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji narzędzi rozszerzających efektywność, oddajemy do twojej dyspozycji tylko najwyższej jakości aplikacje, które są wyjątkowo przystępne w użyciu. Skorzystaj z tych narzędzi, by w pełni użyć możliwości swojej płyty głównej i osiągnąć zwycięstwo w grach. Co więcej, nasz BIOS, który jeszcze dla każdego jest łatwy w użyciu, posiada wszystkie najnowsze, niezbędne funkcje i technologie. Spory ich zakres umożliwia dokładne dostrojenie systemu tak, aby zapewnić maksymalną i bezawaryjną wydajność podczas pracy.


zwiększONA sprawnOŚĆ

Na płytach głównych MSI zastosowano wszystkie najnowsze rozwiązania dla wielbicieli gier i prosumentów. Ulepszone podsystemy procesora i pamięci oraz szybka pamięć masowa i momentalny transfer USB są gotowe do tego, żeby wkroczyć na pole bitwy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.