Menu

Amica PI6544NSU

Cechy produktu
  • Producent Amica 
  • Ilość pól grzejnych
  • Głębokość 51.8 cm
  • Szerokość 57.6 cm
  • Moc 7400 W
  • Sterowanie elektroniczne 
Opis
FlexiSpace

z pewnością wielokrotnie zdarzyło Ci się używać garnków, których podstawa wystawała poza pole grzejne. Od dzisiaj wielkość czy kształt garnka nie mają znaczenia! W przeciwieństwie do większości płyt przystępnych na rynku, cewki indukcyjne w urządzeniach Amica nie są krągłe, a kwadratowe, co pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni płyty. Obszerniejsza powierzchnia grzania to obszerniejsze możliwości!

Hob&ampGo

Po prostu postaw i gotuj. Położenie garnka w dowolnym miejscu na płycie automatycznie aktywuje trafne pole grzejne. Starczy tylko ustawić moc grzania. Gotowanie jeszcze nigdy nie było takie instynktowne!

AutoBridge

samoczynne łączenie pól w jedno to funkcja AutoBridge, która sama rozpoznaje pozycję szerokiego garnka i łączy pola, tworząc pokaźne pole grzania. Strefa grzania odpowiada kształtowi garnka. Wzrasta nie tylko produktywność gotowania,też wygoda stosowania. Obsługa płyty jest bardzo intuicyjna!

CheckPot

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoje naczynia są trafne do gotowania na płycie indukcyjnej, skorzystaj z funkcji CheckPot. Po położeniu garnka na polu grzewczym płyta sprawdza czy postawiony na niej garnek w pełni wykorzystuje moc płyty.

Zabudowa na równo z blatem

Koniec z brudem w szczelinach pomiędzy płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się skażenia. Od dzisiaj praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!

sprawdź VIDEO
Bridge: x2

Rodzinne spotkanie. Dwoisz się i troisz, żeby na czas podać do stołu. Właśnie teraz przydałoby Ci się duże pole grzewcze, na którym postawisz owalny, dużych wymiarów garnek do gotowania ryb… Problem? Żaden! Płyty indukcyjne Amica wyposażone zostały w funkcję Bridge, która pozwala na łączenie pól grzejnych. Włączasz i gotowe! Zapomnij o problemie nierównomiernego podgrzewania znacznych garnków, także tych owalnych albo prostokątnych, i w pełni ciesz się rodzinnym spotkaniem.

PowerBooster: x4

Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i zezwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę zagotujesz w zaledwie 4 minuty! Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!

Trzy programy gotowe

Po co eksperymentować z temperaturą grzania, marnując czas i narażając się na wykipienie czy przypalenie potraw? W płytach indukcyjnych Amica zaimplementowano rozwiązanie, które pozwala na prędkie ustawienie temperatury dostosowanej do aktualnych potrzeb. 42 ⁰C to temperatura idealna do topienia masła czy czekolady. W 70 ⁰C podgrzejesz zupę i sosy. W 94 ⁰C ugotujesz makaron albo ryż. Rozsmakuj się w komforcie!

Slider

Konieczność kilkakrotnego dotknięcia sensora w celu rozszerzenia lub zmniejszenia mocy grzania jest dość uciążliwa. To nad wyraz niewygodne, kiedy musisz dokonać prędkiej redukcji temperatury, bo potrawa zaczęła się gwałtownie gotować i grozi wykipieniem.pousuwać ten problem w płytach Amica zaimplementowany został Slider, który momentalną i płynną regulację ustawień. Starczy, że przesuniesz palcem po panelu sterowania. Proste, komfortowe i poręczne!

Child Lock

podczas realizowania różnych czynności w kuchni, prosto o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Niezwykle jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyekwipowane zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz pełną kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

HeatControl

Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C, na panelu sterowania wyświetlana jest pokaźna litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Rozszerz bezpieczeństwo pracy w kuchni!

ProBaby System

Koniec z obawami, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę albo zmieni jej ustawienia. Takie ryzyko pousuwasz, włączając blokadę panelu sterowania. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort pracy w kuchni.

Pauza

Musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania? ergonomiczna funkcja Pauza wyłączy wszystkie aktywne pola, zapamiętując równocześnie ich ustawienia. Po powrocie po prostu ponownie naciśnij sensor i uruchom płytę, mając pewność, że ustawienia pól indukcyjnych będą identyczne.

Timer

Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta samoczynnie wyłączy pole grzejne, emitując przy tym typowy dźwięk. Timer użyć możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj całkowitą kontrolę nad czasem!

prędki nagrzew

Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania niejednokrotnie trzeba rozgrzać patelnię albo garnek. W płytach indukcyjnych Amica zastosowaliśmy funkcję prędki nagrzew, która w krótkim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego poprzez Ciebie poziomu.

Rozpoznawanie występowaniu i wielkości garnka

Inteligentna płyta? Właśnie tak! Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dopasuje powierzchnię grzania do jego rozmiarów. Dzięki czemu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co bardzo ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować liczba zużytej energii.

artykuł
producent
Kod producenta
PI6544NSU
EAN
5906006235642
dane podstawowe
Minutnik
Timer
wyświetlacz
Fizyczne Płyta technologiczne
Dotykowe
Przed dziećmi
1-fazowa (230V)
3-fazowa (400V)
Multi-fazowa (230V lub 400V)
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta Door to Door
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe801 801 800672 546 500Połączenia z telefonów komórkowychPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.