Menu

Electrolux LIR60430

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Ilość pól grzejnych
  • Głębokość 52 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Wysokość 4.4 cm
  • Moc 7400 W
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Najpłytsza płyta PowerBoost Timer Optifix Płyta indukcyjna Slim-Fit Flex LIR60430 technologia indukcyjna z myślą o szybszym i bardziej skrupulatnym gotowanie dostarcza ciepło, szybko nagrzewając naczynia.

błyskawicznie i starannie reaguje na dotknięcie elementów sterujących, dzięki temu gwarantuje dokłądnie taką moc grzania jak jest niezbędna. POZNAJ NASZE PŁYTY INDUKCYJNE Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.

Proste i szybkie montowanie z OptiFix™ Dzięki systemowi OptiFix™ po prostu wsuwasz płytę w wycięty otwór. Bez specjalnej przegrody w meblu. Bez otworów wentylacyjnych na froncie. H atuty INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o mnóstwo łatwiejsza w czyszczeniu.

prędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci szybko przygotować potrawy. PRECYZJA Płyta indukcyjna pozwoli na precyzyjne gotowanie i regulowanie temperatur. Funkcja Bridge Płyta indukcyjna pozwoli ci na łączenie pól grzewczych.

PowerBoost Płyta indukcyjna pozwoli ci na wykorzystanie maksymalnej mocy w trakcie gotowania. PowerBoost Funkcja PowerBoost zapewnia maksymalną moc dla szybszego gotowania. Timer Funkcja odliczania czasu, dzięki czemu po upłynięciu ustawionego czasu płyta autmatycznie się wyłączy.

Funkcja Pauza Pozwala skrócić czas i zniżyć temperaturę pieczenia. Równocześnie zapewnia równomierne pieczenie. Funkcja Lock Ta płyta grzewcza uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień przy usuwaniu zabrudzeń.

starczy jedno dotknięcie pola czujnika, żeby włączyć funkcję blokady, która zabezpiecza wszystkie ustawienia do czasu jej wyłączenia poprzez użytkownika. 3 stopniowe ciepło resztkowe Dowiedz się z pewnością, czy czyszczenie płyty jest bezpieczne - zobacz wskaźniki ciepła resztkowego.

Pokażą one starannie, które strefy cieplne nagrzały się od naczynia.. Instalacja Optifix Wstrzymaj gotowanie jednym dotknięciem.Ogranicza wszystkie strefy do trybu ''trzymaj ciepło'' w sytuacji przerwania gotowania....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.