Menu

KUCHENKA INDUKCYJNA PRZENOŚNA LAFE CIK 002A CZARNA

Cechy produktu

  • Producent LAFE 

Opis

mobilna kuchenka indukcyjna to idealne rozwiązanie dla wszelkich, którzy dużo podróżują lub chcą oszczędzić miejsce w kuchni. To kompaktowe urządzenie umożliwia przygotowanie posiłków w każdym miejscu - jedynym warunkiem jest dostęp do instalacji elektrycznej.

Kuchenka LAFE spełni oczekiwania idealnie w małym mieszkaniu albo w kuchni osób, które gotują sporadycznie i w domku na działce rekreacyjnej. Dwa pola grzejne. Moc maksymalna: 3500 W. Wyświetlacz LCD.

automatyczne wykrywanie naczyń. Automatyczny wyłącznik. Minutnik. Blokada przycisków. Zabezpieczenie przed przegrzaniem. Oszczędność energiiPrzenośna kuchenka LAFE posiada dwa pola robocze o maksymalnych mocach 2000W i 1500 W.

Jest to urządzenie działające na zasadzie indukcji elektromagnetycznej, co oznacza, iż energia elektryczna jest bezpośrednio zamieniana na energię grzejną w naczyniu, w którym przygotowujemy posiłek. Dzięki czemu płyta kuchenki się nie nagrzewa i pozostaje bezpieczna w stosowaniu.

Wykorzystując tę technologię, w dodatku oszczędzasz prąd, bowiem całkowity czas gotowania zniża się o 30%, a straty ciepła w procesie przygotowywania posiłków są wyraźnie mniejsze w przypadku kuchni wyekwipowanych w płytę ceramiczną.

Dużą zaletą urządzenia jest funkcja automatycznego wykrywania naczyń - dzięki temu, kuchenka uruchomi się, dopiero gdy ustawisz trafny garnek lub patelnię na polu roboczym. Gotuj tak, jak chceszKuchenka LAFE zaopatrzona jest w blat z polami cieplnymi wytworzony z wytrzymałego szkła, w obfitym stopniu niepodatnego na obciążenia.

Ze względu na brak trudno dostępnych zakamarków, jest on nietrudny do utrzymania w czystości i długo pozostanie funkcjonalny oraz estetyczny. Możliwość regulacji temperatury w zakresie od 60 do 240 stopni umożliwi Ci przygotowanie dowolnej potrawy, od pożywnej zupy począwszy, a na aromatycznym steku z łososia skończywszy.

Urządzenie zastosowany minutnik, dzięki temu możesz posiadać pewność, że twoje posiłki za każdym razem będą gotowe na czas. Obsługa kuchenki jest wyjątkowo prosta - odbywa się za pomocą panelu dotykowego i pokrętła.

Bezpieczne korzystaniePrzenośna kuchenka LAFE to urządzenie bezpieczne w obsłudze, poprzez co stanie na wysokości zadania rewelacyjnie także w kuchni seniora. Szklany blat nagrzewa się wyłącznie w miejscu, gdzie znajduje się gorące naczynie, co minimalizuje ryzyko oparzenia, ponieważ reszta obszaru pozostaje zimna.

Kuchenka w dodatku blokadę ustawionych funkcji, co stanowi zabezpieczenie przed dziećmi. Zaimplementowany termostat na dodatek zagwarantuje ochronę przed przegrzaniem i przed zbyt niskim i zbyt wysokim napięciem.

znaczącą zaletą jest wyposażenie kuchenki w funkcję automatycznego wyłączania po 2 godzinach - ma to niezwykle znaczenie dla bezpieczeństwa osób starszych, które zwyczajnie mogłyby zapomnieć o uruchomionym urządzeniu.Pozostałe właściwościWyświetlacz LCD Zasilanie (V): 220-240 / 50-60 Hz samoczynne wykrywanie naczyń Materiał płyt: Szklane Minutnik Moc max.

płyty lewej: (W) 2000 Moc max. Płyty prawej: (W) 1500 Termostat dostosowywany Zakres Minutnika: (min) 5-180 Zakres regulacji temperatury (st. C ) 60-240

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.