Menu

Przenośna płyta indukcyjna WMF Kult X

Cechy produktu
  • Producent WMF 
Opis

Płyta indukcyjna z możliwością przenoszenia niemieckiej firmy WMF to idealny elemnt naszej kuchni. Idealnie stanie na wysokości zadania w trakcie gotowania w znikomych pomieszczeniach, ogrodzie czy tarasie. Wyprodukowana ze szkła ceramicznego jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.

Dzięki 8-stopniowej skali ustawień mocy potrawy gotują się szybciej aniżeli na kuchence elektrycznej. Ma 6 stopni gotowania: podgrzewanie, podgrzewanie mleka, gotowanie poniżej temperatury wrzenia, gotowanie na parze, smażenie, a także szybkie podgrzewanie.

Na panelu dotykowym odszukamy timer i podświetlony ekran cyfrowy, co ułatwi naszą pracę. Przeznaczona do naczyń o śr. 18-28 cm, o max. Wadze z zawartością 6 kg, ma funkcję automatycznego wyłączania jeżeli wyczuje cięższe naczynia aniżeli te w zaleceniach.właściwości: - materiał: szkło ceramiczne, tworzywo sztuczne,- moc: 220-240 V~, 50-60 Hz, 1890-2205 W,- rozmiary: 29,1 cm x 4,8 cm x 48,1 cm,- 8-stopniowa skala ustawień mocy,- 6 stopni gotowania,- wbudowany timer i cyfrowy wyświetlacz na panelu dotykowym,- funkcja samoczynnego wykrywania naczyń nienadających się na płytę – urządzenie nie włączy się,- przeznaczona do naczyń o śr.

18-28 cm, o max. Wadze z zawartością 6 kg, ma funkcję samoczynnego wyłączania jeżeli wyczuje cięższe naczynia niżeli te w zaleceniach,- czyścić wilgotną ściereczką (po wystudzeniu) i wytrzeć do sucha,- na płytę nie nadają się: naczynia ceramiczne, miedziane, aluminiowe, inne niemetalowe, naczynia ze szkła żaroodpornego, naczynia z nóżkami, naczynia bez całkowicie płaskiego dna, naczynia ze stali nierdzewnej bez ferromagnetycznego dna.Niezwykły design, funkcjonalność i niepodważalna jakość znakomicie opisują producenta WMF.Od 1853 roku oszałamia nas unikatowymi akcesoriami kuchennymi WMF, które charakteryzują się nie tylko wyszukanym wzornictwem,w dodatku najwyższą jakością.

WMF to światowy producent, posiadający w swojej ofercie nie tylko akcesoria kuchenne WMF, lecz też garnki niemieckie, a nóż WMF to konieczny dodatek w każdej kuchni.marka WMF spełnia najwyższe standardy użyteczności i designu, wytwarzając własny specyficzny styl.

Ustanawianie nowych trendów i standardów codziennego życia to główne założenia firmy, które skutecznie wdraża stwarzając znane na całym świecie akcesoria kuchenne WMF.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy WMF w Polsce.

kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.