Menu

Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

Cechy produktu
  • Producent CARLIFT 
Opis
Podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu CARLIFT (udźwig do 110kg) SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA PODNOŚNIK do 95% wartości sprzętu
pionierskim rozwiązaniem na rynku polskim ułatwiającym funkcjonowanie osób niepełnosprawnych jest podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu CARLIFT. To prosty i prędki sposób umożliwiający transport osoby niepełnosprawnej z wózka inwalidzkiego bezpośrednio na fotel samochodowy po stronie pasażera, a w niektórych przypadkach także kierowcy.
Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT to stalowe ramię, które w razie zapotrzebowania montuje się do zainstalowanego wcześniej zaczepu pomiędzy kokpitem a fotelem. Ramię podnosi się wraz z osobą niepełnosprawną w kierunku siedzenia pojazdu. Mechanizm obsługiwany jest samoczynnie, dzięki czemu cała operacja przeprowadzana jest bez wysiłku opiekuna przy zachowaniu pełnego komfortu pacjenta.
Podnośnik dla osoby niepełnosprawnej CARLIFT charakteryzacje się maksymalnym udźwigiem 110 kg i ładowane jest 12V przy pomocy kabla bezpośrednio z akumulatora samochodowego. Ramię montuje się w razie potrzeby, a nieużywane przewożone jest np. W bagażniku auta. Podnośniki działają samoczynnie na pilota, wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK gwarantują płynne i bezproblemowe działanie

wykorzystanie podnośnika samochodowego pacjenta CARLIFT:
Podnośnik pacjenta dla osób niepełnosprawnych zaprojektowano z myślą o przenoszeniu pacjenta.
Podnośnik samochodowy CARLIFT jest zaprojektowany do transportu jednej osoby.
Podnośnik CARLIFT dobrany do użytkowania w samochodzie.
Pacjenta na podnośniku powinien podnosić opiekun.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.