Menu

Chemia 3. liceum i technikum. podręcznik. zakres podstawowy. szkoły ponadpodstawowe (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788302195471 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Sobczak Marcin,Janiuk Ryszard,Anusiak Witold 
  • Wydawnictwo WSiP 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2021 
Opis

 Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe Autor: Sobczak Marcin,Janiuk Ryszard,Anusiak Witold Wydawca: WSiP Oprawa: Miękka liczba stron: 160 Rok wydania: 2021 EAN: 9788302195471 Chemia.

Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszelkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te usprawniają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów, a także pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć.

Podręcznik do klasy 3 mieści 2 działy: Związki ekologiczne o znaczeniu biologicznym. Chemia w naszym życiu. Uczniowie pracując z podręcznikiem: poznają aktualny stan wiedzy chemicznej i jej zastosowanie w życiu powszednim i w przemyśle, utrwalą swoją wiedzę i rozwiną umiejętności dzięki podsumowaniom umieszczonym po lekcjach i po działach, rozwiążą różnorodnego rodzaju zadania na końcu tematu i wykonają polecenia zobacz czy potrafisz na końcu działu, dzięki temu będą mieli okazje przeprowadzenia weryfikacji swych osiągnięć, uzyskają uzupełniające wiadomości i poznają kierunki rozwoju wiedzy – w bloku informacyjnym Warto wiedzieć, dowiedzą się, jak uczyć się skutecznie i produktywnie, łatwiej zrozumieją i zapamiętają nowe treści dzięki zawartym infografikom, nauczą się sztuki obserwacji i analizy – w bloku z doświadczeniami zapoznają się z opisem, obserwacjami i wnioskami, a także zobaczą zdjęcie wyraźnego momentu reakcji wraz ze schematycznym rysunkiem oraz oznaczenia substancji niebezpiecznych....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.