Menu

Beurer HK 125 XXL (szary)

Cechy produktu

  • Producent Beurer 

Opis

 Poduszka elektryczna Beurer HK 125 XXL od niemieckiego producenta Beurer. Ta poduszka elektryczna posiada szereg niesamowitych cech i funkcji. Dzięki materiałowi z mikrowłókna jest przewiewna i przyjemna w dotyku.

Jej wymiary 60 x 40 cm powodują, że jest to jedna z największych poduszek w klasie Beurer. Poduszka postępowy sterownik ze światłami LED. Sterownik ten oferuje komfortowe elektroniczne sterowanie temperaturą z możliwością ustawienia 6 stopni temperatury.

dzisiaj możesz ustawić odpowiednią temperaturę tak, jak lubisz. Dodatkowo sterownik można odłączyć, a pokrowiec poduszki łatwo zdjąć i wyprać w pralce albo ręcznie w temperaturze do 30°C. System ochronny producenta Beurer dba o bezpieczeństwo - broni przed przegrzaniem.

dzięki czemu systemowi poduszka wyłączy się w sytuacji uszkodzenia spirali cieplnej w środku. Automatyczne wyłączanie następuje po około 90 minutach. Poduszka na dodatek szybkie nagrzewanie, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na przyjemne ciepło na dodatek poduszka dokument Oeko-Tex 100!

Oeko-Tex: dzianiny użyte w tym urządzeniu spełniają minimalistyczne kryteria środowiskowe Oeko-Tex kanon 100, certyfikowane przez Hohenstein Research Institute. Podaruj sobie odpoczynek po pracowitym dniu. Pozwól się rozpieszczać jak w wellness miłym ciepłem z jakością producenta Beurer!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.