Menu

Poduszka elektryczna wielofunkcyjna Bosotherm 1800 pluszowa 100W

Cechy produktu

  • Producent BOSO 

Opis

sprężysta poduszka elektryczna do wielu zastosowań. Wytworzona z wysokiej jakości pluszu, nad wyraz przyjemnego dla skóry. Umożliwia ukierunkowane dostarczanie ciepła do wielu miejsc ciała, np. Na brzuchu, plecach, w okół stawów, czy na karku.

Wspomaga krążenie i relaksuje mięśnie. Spora moc grzewcza 100W zapewnia szybkie i silne rozgrzanie ciała. Można prać w pralce! potężne wykonanie powoduje, że może być bezpiecznie używana przez lata, z gwarancją producenta 3 lata.

Niemiecka jakość!Terapia ciepłem za pomocą poduszki wielofunkcyjnej Bosotherm 1800 jest przydatna w zespołach bólowych, stanach reumatycznych, nerwobólach, zwyrodnieniach, napięciu mięśni i innych wyodrębnioniach.

właściwości wielofunkcyjnej poduszki rozgrzewającej Bosotherm 1800:Zintegrowany pas sprężysty zakończony rzepami ułatwiający mocowanie."Bezpieczny" materiał spełniający minimalistyczną normę naturalną: Oeko-Tex standard 100.

wbudowany system zabezpieczający przed przegrzaniem.Funkcja prędkiego grzania (TURBO) 10 minut.Funkcja samoczynnego wyłączenia po 90 minutach.3 podświetlone zakresy ustawień temperatury.Odłączany przewód zasilający.Podświetlany pilot przewodowy do sterowania.Możliwość prania w pralce automatycznej przy 30°CWymiary: 69 x 28 cmDuża moc: 100 Wat3 lata gwarancji producenta Instrukcja obsługi poduszek i butów elektrycznych firmy boso (PL) Elektryczne poduszki bosotherm, to produkty najwyższej jakości.

producent boso Bosh+Sohn jest liderem na rynku niemieckim w dziedzinie produkcji wysokiej klasy sprzętu medycznego, m.in. Profesjonalnych aparatów do mierzenia ciśnienia krwi....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.