Menu

Kingxbar Business Series magnetyczne etui Smart Cover Sleep podstawka iPad Air 2020 niebieski

Cechy produktu

  • Producent Kingxbar 
  • Kolor niebieski 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

Kingxbar Business Series magnetyczne etui Smart Cover Sleep podstawka

Zabezpiecz swego iPada przed uszkodzeniem mechanicznym w wyniku upadku. Należycie dopasowana, konkretna obudowa stanie na wysokości zadania w tej roli najlepiej. Nie tylko ochroni sprzęt elektroniczny, lecz też sprawi, że będzie on wyglądał wysmakowanie, a korzystanie z niego stanie się znacznie bardziej komfortowe. Etui powstało z wysokiej jakości materiału, ma wycięte otwory świetnej wielkości oraz jest lekkie i niezwykle poręczne.

Dlaczego warto zainwestować w dobre etui?

prawidłowe etui musi z reguły nieprzeciętnie przylegać do urządzenia. Ta wersje genialnie pasuje do iPada, ponieważ została unowocześniona i produkowana zgodnie z obecnymi standardami.

komfortowe korzystanie

Rolą tego etui jest nie tylko ochrona iPada, lecz też łatwiejsze korzystanie z urządzenia. Przystępne są cztery typy konfiguracji, w jakich możesz ułożyć podstawkę, aby pracować, grać albo oglądać filmy. W każdej z pozycji urządzenie będzie szczególnie jednostajne, a kąt widzenia wygodny dla użytkownika. Korzystaj w pionie albo poziomie, reguluj ustawienia w taki sposób,ekran był należycie widoczny.

Miejsce na Apple Pencil

Na bocznej ściance pokrowca znajduje się wycięciekomfortowo przymocować Apple Pencil do tabletu.

Budowa etui

To etui zbudowane jest z kilku segmentów. Wyświetlacz samoczynnie wyłącza się po zamknięciu magnetycznej klapki, a uniesienie jednej jego części sprawia włączenie urządzenia. Przylegająca do niego część pokryta jest miękką podszewką stworzoną z mikrofibry. Sprawnie chroni przed zarysowaniami. Etui zabudowane jest całkowicie, a więc zabezpiecza urządzenie dodatkowo w najbardziej narażonych na uszkodzenia miejscach, czyli na ekranie, na rogach i na szkiełku aparatu.

Lepsza wersja obudowy

Na rynku przystępnych jest mnóstwo etui wyprodukowanych z silikonu. Choć mogłoby się wydawać, że są one najlepsze, to w praktyce przewagę nad nimi posiadają obudowy stworzone z poliwęglanu. To materiał przyjazny środowisku oraz szczególnie wytrzymały. W przeciwieństwie do niego, silikon pozostaje gruby i ma niepokaźne zdolności do odprowadzania ciepła. Urządzenie w nim schowane może więc przegrzewać się, a co z tego wynika pracować nieefektywnie. W razie upadku skorupa PC lepiej ochroni sprzęt i ma dłuższą żywotność. Upływający czas nie odbarwia jej i nie pozbawia parametry ochronnych.

Wysoki poziom ochrony

poprawnie dobrane, zabudowane etui chroni iPada na mnóstwo sposobów. Zwykle zabezpiecza je przed skutkami upadków z wysokości, ale nie tylko. Pełni widoczną rolę jako bariera przed przedostawaniem się kurzu, tłuszczu czy cieczy. Dzięki temu urządzenie długo wygląda jak świeże.

nadzwyczajne dopasowanie

Ta pokrywa rewelacyjnie przylega do iPada. Ma pasujące otwory, dzięki czemu nie zasłania obiektywu, gniazda ładowania ani przycisku aparatu. Jednocześnie pozostawiono trafną przestrzeń do gromadzenia się pary wodnej, aby urządzenie nie było zagrożone zalaniem czy zaleganiem plam wody szkodliwych dla mechanizmu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.