Menu

GARDENA Classic pompa ogrodowa 3000/4 (1707)

Cechy produktu
  • Producent GARDENA 
Opis

GARDENA pompa ogrodowa 3000/4 to kompaktowy, trafny model podstawowy do różnorodnych zastosowań. Dzięki sporej mocy ssania i wydajności ciśnieniowej pompa nadzwyczajnie pasuje do nawadniania, zwiększania ciśnienia, a także wpompowywania i wypompowywania wody z wodociągów, deszczówki albo chlorowanej wody w basenach.

Lekka i wytrzymała pompa jest łatwa w użyciu. Spory otwór wlewowy usprawnia napełnienie pompy przed rozpoczęciem pracy, a funkcjonalny uchwyt umożliwia wygodny transport urządzenia. Gumowe stopki zapewniają stabilność i cichą pracę bez drgań.

Do ochrony pompy ogrodowej przed mrozem, a w rezultacie uszkodzeniem, służy śruba spustowa umożliwiająca opróżnienie pompy z pozostałej wody. By zapewnić długi okres stosowania, GARDENA stosuje jedynie materiały wysokiej jakości.

Ceramiczna warstwa i podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika i wirnikiem gwarantują bezpieczną pracę pompy i zapobiegają jej uszkodzeniu. Zastosowany wyłącznik termiczny zabezpiecza silnik przed przeciążeniem.

Uwaga: pompy GARDENA nie są asygnowane do pompowania słonej wody, substancji żrących i łatwopalnych ani środków spożywczych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.